Premijos – kultūros ir meno žmonėms

2018-06-04

 

Plungės rajono savivaldybės tarybos 2017 m. kovo 30 d. sprendimu buvo patvirtintas Plungės rajono savivaldybės gyventojų, pasiekusių aukštų rezultatų kultūros ir meno srityje, juos parengusių mokytojų ir meno kolektyvų, jų vadovų skatinimo tvarkos aprašas, kurio tikslas – skatinti Plungės rajono savivaldybės gyventojų kultūrinę, meninę ir kūrybinę raišką bei rajono gyventojus, pasiekusius aukštų rezultatų savo veiklos srityje, bei juos paruošusius mokytojus ir meno kolektyvų vadovus ir skirti jiems pinigines premijas.

Premijos už pasiektus aukštus rezultatus meno srityje gali būti skiriamos už laimėtas prizines vietas nacionalinių kultūros ir meno organizacijų rengiamuose respublikiniuose, tarptautiniuose Europos ir pasaulinio lygmens konkursuose ir festivaliuose bei u ž aktyvią ir reikšmingą kūrybinę, kultūrinę ar mokslinę veiklą.

Gegužės 30 dieną posėdžiavusi Plungės rajono savivaldybės kultūros reikalų taryba svarstė pateiktas paraiškas dėl premijų skyrimo Plungės rajono savivaldybės gyventojams ir meno kolektyvams, pasiekusiems aukštų rezultatų kultūros ir meno srityje.

Įvertinus pateiktas paraiškas, Kultūros reikalų tarybos siūlymu premijos už laimėjimus konkursuose skirtos Erlandui Griciui (300 Eur) ir  Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos folkloro ansambliui „Platelee“ (600 Eur).

Premijos už aktyvią ir reikšmingą kultūrinę, kūrybinę veiklą skirtos Pauliui  ir ievai Lygnugariams (1000 Eur), Apolonijai Girdžiūnienei (900 Eur), Laimutei Arlauskienei (900 Eur), Aldonai Kuprelytei (900 Eur), Stefai Stonienei (900 Eur).

Premijos laureatams bus į teiktos Plungės miesto šventės metu, per iškilmingą Savivaldybės tarybos  posėdį , birželio 16 dieną.

 

Savivaldybės informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.