Pramonininkai paprašė inicijuoti susitikimą su „Lietuvos geležinkelių“ atstovais

2019-10-14

 

 

 

Spalio 14 dieną Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas susitiko su Plungės pramonininkų sąjungos atstovais ir aptarė keletą vietos verslui aktualių klausimų. Susitikime taip pat dalyvavo Vietos ūkio skyriaus vedėjo pareigas einantis Arvydas Liutika.

Pramonininkai kalbėjo, jog turi konkrečių klausimų AB „Lietuvos geležinkeliams“ dėl geležinkelio kelio į Plungės pramonės objektus rekonstravimo  ir naujos linijos tiesimo galimybių. Pasak verslininko Vidmanto Jonikos, geležinkelininkai itin pablogino verslo Plungėje situaciją, kai panaikino galimybę naudotis geležinkelio atšaka. Pramonininkai taip pat atkreipė dėmesį, jog modernizuojant Lietuvos geležinkelio tinklą Plungės stotyje nėra numatyta galimybių iškrauti ar pakrauti vietos verslui reikalingus krovinius, žaliavas ir pan.

Kalbėta, jog Plungės pramonininkų sąjungos susirašinėjimas su AB „Lietuvos geležinkeliai“ Geležinkelių infrastruktūros direkcija jokių aiškių atsakymų neduoda, todėl verslininkai paprašė Savivaldybės administracijos tarpininkauti ir organizuoti susitikimą su atsakingais AB „Lietuvos geležinkeliai“ darbuotojais.

Vietos ūkio skyriaus vedėjo pareigas einantis A. Liutika informavo, kad paskutinį kartą Plungėje „Lietuvos geležinkelių“ atstovų komanda lankėsi šių metų birželį, kalba ėjo apie autobusų ir geležinkelių stočių sujungimą. Kalbos apie šį sumanymą tęsiasi ne pirmus metus, tačiau apčiuopiamų rezultatų kol kas nėra. A. Liutika kalbėjo, jog Savivaldybei labai aktualu, kad „Lietuvos geležinkeliai“ atsižvelgtų į plungiškių poreikius, tuo labiau, kad šiemet baigiamas statyti tunelis po geležinkeliu ir norima iš esmės pradėti tvarkyti Stoties gatvę, kurioje ir yra geležinkelio ir autobusų stotys, kurios, kaip bebūtų, pravažiuojančiųjų akimis yra tarsi kiekvieno miesto veidas.

Savivaldybės administracijos direktorius M. Kaunas informavo, kad apie problemas, susijusias su geležinkeliu, informuotas Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis, ir išreiškė viltį, jog reikalai pajudės.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.