Pradedant naująjįsezoną kultūros ir turizmo įstaigų vadovai išsakė lūkesčius

2021-09-01
 
 


 
Rugpjūčio 30 dieną Savivaldybės vadovai bei Kultūros, turizmo ir viešųjų ryšių skyriaus specialistai susitiko su savivaldybėje veikiančių kultūros ir turizmo įstaigų vadovais aptarti, kaip prisiderinti prie visuomenei neįprastų pandeminių sąlygų ir organizuoti naujojo sezono veiklą turizmo bei kultūros sektoriuje, kad žmonės galėtų vėl saugiai ir prasmingai įsitraukti į pamėgtas veiklas, lankyti parodas, koncertus, kitus renginius ir vietas.

Meras Audrius Klišonis padėkojo susirinkusiesiems už darbą ir turiningą, renginių sklidiną kalendorių, suteikiantį galimybę rinktis, kur labiau širdis traukia dalyvauti, dar kartą pasveikino Plungės kultūros centro direktorių Romą Matulį, Prezidento apdovanotą ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi bei tradiciniu posakiu – „sveiki atvykę į pragarą!“ –  linksmai kreipėsi į pirmąjį darbo sezoną pradedančias kaimų kultūros centrų vadoves.

Kultūros, turizmo ir viešųjų ryšių skyriaus vadovė Vida Saukalienė, kuri eina ir Telšių apskrities Regioninės kultūros tarybos pirmininkės pareigas, pažymėjo, kad aplinkiniai rajonai plungiškiams pavydi smagių švenčių, prasmingų renginių. Sušvelnėjus karantinui jau reikia planuoti ir kito sezono darbus. V. Saukalienė išreiškė viltį, kad formuojant ateinančių metų Savivaldybės biudžetą kultūrai ir kultūros darbuotojams bus skiriamas tinkamas dėmesys.

Kokia padėtis dėl Covid-19 pandemijos bebūtų, Plungėje Kalėdos ir šiemet tikrai įvyks. Praūžus Plungės miesto šventei darbo grupė jau rinkosi tartis, kaip organizuoti eglutės įžiebimo šventę, kuri numatyta gruodžio 3 dieną. Nuspręsta puošti ne tik Senamiesčio aikštę, bet ir kitas žmonių pamėgtas vietas, kad džiugintų pasivaikščiojimai puošniame mieste. Daugiau dėmesio šiemet planuojama skirti ir rajono miestelių puošybai.

Kultūros įstaigų vadovai atkreipė savivaldybės vadovų dėmesį ir į ūkinius įstaigų reikalus – reikia daugiau lėšų kultūros įstaigų infrastruktūrai išlaikyti. Kalbėta, kad dirbant su mėgėjiškais kolektyvais vadovai turi būti savo srities profesionalai, kuriuos vis sunkiau prisitraukti į rajoną ir išlaikyti kukliais atlyginimais. Susitikimo metu taip pat kalbėta apie rengiamus projektus ir jų vertinimo tvarką. Sutarta, kad dėl vertinimo kriterijų kultūros centrų vadovai pateiks savo įžvalgas.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.