Pradedamas įgyvendinti projektas „Naujų ugdymo modelių diegimas Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklose“

2020-10-07

Savivaldybės administracija, bendradarbiaudama su Plungės akademiko Adolfo Jucio ir Plungės Babrungo progimnazijomis parengė paraišką ir sulaukę teigiamo atsakymo dėl finansavimo, pradeda įgyvendinti projektą „Naujų ugdymo modelių diegimas Plungės rajono bendrojo ugdymo mokyklose“. Projekto tikslas – 8 klasės mokinių  raštingumo (skaitymo) rezultatų gerinimas.

Projekto įgyvendinimo metu švietimo įstaigų darbuotojai dalyvaus kompetencijų stiprinimo mokymuose, vyks mokyklų darbuotojų susitikimai su konsultuojančios mokyklos – Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro – darbuotojais.

Iš projekto lėšų bus įsigyta įranga: 4 išmaniosios lentos ir 40 nešiojamų kompiuterių bei tiek pat kompiuterio pelių. Numatytas individualizuoto mokymo modelio parengimas ir diegimas: kiekvienam mokiniui bus sudaryta galimybė mokytis pagal mokymosi tempą ir rinktis medžiagą pagal savo poreikius ir sugebėjimus, siekiant pagerinti 8 klasės mokinių skaitymo rezultatus. Mokinių pažanga bus matuojama kas tris mėnesius, darant signalinį pusmečio į vertinimą bei pusmečio rezultatų aptarimą.

Bendras projekto biudžetas – 45 361,92 eur.

Projekto pradžia  – 2020-09-18

Projekto pabaiga – 2022-09-18

Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos fondo lėšų, įgyvendinamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų Investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.2.1-ESFA-K-728 priemonę „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“.

         

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.