Pradedama įgyvendinti projektą „Pėsčiųjų ir dviračių takų Plungės miesto Gandingos ir J. Tumo-Vaižganto gatvėse įrengimas“

2018-12-05

 

Plungės rajono savivaldybės administracija ir Centrinė projektų valdymo agentūra 2018 metų lapkričio 29 dieną pasirašė projekto „Pėsčiųjų ir dviračių takų Plungės miesto Gandingos ir J. Tumo-Vaižganto gatvėse į rengimas“ finansavimo ir administravimo sutartį . Projektas bus į gyvendinamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų Investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ priemonę „Pėsčiųjų ir dviračių takų rekonstrukcija ir plėtra“.

Projekto biudžetas – 207 796,29 Eur.

Europos regioninės plėtros fondo lėšos – 103 364,00 Eur.

Projekto tikslas – pėsčiųjų ir dviratininkų susisiekimo sąlygų Plungės mieste gerinimas, siekiant padidinti gyventojų mobilumą ir prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo.

Projekto vykdymo metu bus į rengtas dviračių ir pėsčiųjų takas Gandingos g. ir dviračių takas – J. Tumo-Vaižganto g. (atkarpa nuo Žaltakalnio g. iki A. Jucio g.). Bendras projekto metu į rengtų dviračių ir pėsčiųjų takų ilgis – 820 m.

 

Už projekto į gyvendinimą atsakinga
Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Audronė Aužbikavičiūtė
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.