Policininkai paminėjo Angelų sargų dieną

2019-10-02

 

 

 

Spalio 2 dieną mišiomis bažnyčioje ir profesinės dienos paminėjimu dvaro oranžerijoje-laikrodinėje įsikūrusioje bibliotekoje Plungės PK pareigūnai pažymėjo Angelų sargų dieną.

Policijos komisariato viršininkas Gintautas Pocevičius pareigūnams priminė, kad būti vadinamam Angelu sargu – ne tik garbė, bet ir didelis įpareigojimas. Tarnybą Plungėje šiemet pradėjęs vadovas pripažino jaučiąs pareigą žinoti ir Plungės miesto, ir Plungės PK istoriją. Vieną iš skaudžiausių netekčių kolegoms priminė Veiklos skyriaus viršininkė Loreta Tamaliūnaitė, kuri papasakojo, kokiomis aplinkybėmis 1995 metų spalį tarnyboje buvo sunkiai sužalotas ir mirė kolega Jonas Dačkauskas. Jo ir kitų pareigūnų atminimas buvo pagerbtas tylos minute.

Plungės PK viršininkas G. Pocevičius paskelbė, kad kasmet bus renkamas geriausiai, pareigingiausiai dirbęs Plungės PK pareigūnas, kuriam Angelų sargų dieną bus perduodama Jono Dačkausko taurė. Šiemet ši taurė įteikta pareigūnui Andriui Pociui.

Viršininkas priminė, kad šiemet Vakarų Lietuvos policijos pareigūnai profesinę šventę jau paminėjo Skuode, šventės metu prisiekė tarnauti keturi Plungės PK pareigūnai. G. Pocevičius palinkėjo  jiems išlikti tvirtiems ir nesuabejoti savo pasirinkimu.

Klaipėdos apskrities  vyriausiojo policijos komisariato viršininko Alfonso Motuzo įsakymu už nuopelnus tarnyboje šiemet buvo pagerbti šie Plungės PK pareigūnai:  Renata Tumaitė, Eugenijus Palubinskas, Gintaras Aleškevičius, Egidijus Gaubys. Pirminės grandies „Metų pareigūnu“ nominuotas Egidijus Tarasevičius.

Profesinės dienos proga Plungės PK pareigūnus sveikino Seimo narys Jonas Varkalys, klebonas Vytautas Gedvainis, buvęs Plungės PK komisaras Jonas Gasiūnas, teismo, prokuratūros, probacijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai.

Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis pasidžiaugė, kad Lietuvos žmonių pasitikėjimas policija kyla ir pasiekė tokį lygį (75 proc.), kad jau trys iš keturių apklaustų žmonių tvirtina, jog šalies policija dirba gerai, ja galima pasitikėti. Meras priminė, jog rugsėjo pabaigoje Savivaldybės tarybai Plungės PK viršininkas G. Pocevičius pristatė gana informatyvų pranešimą, kuriame akivaizdžiai atsispindėjo, kad Plungės PK darbo rodikliai ne vienoje pozicijoje lenkia šalies ir regiono vidurkį.

Policijos pareigūnus pasveikino Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, kuris linkėjo, kad policininkų vykdomas teisingumas būtų griežtas ir teisingas.

Tradiciškai Angelų sargų dienos minėjime dalyvavo ir tarnybą policijoje jau baigę pareigūnai, kurie šiemet susibūrė į komandą ir draugiškose sporto varžybose aplenkė jaunesnius kolegas!

Kartu su Plungės PK darbuotojais Angelų sargų dienos renginiuose šiemet dalyvavo ir keturkojė pareigūnė – spanielė Mėta, kuri taip pat prisideda prie gerų Plungės PK darbo rezultatų.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Sauliaus Narkaus (Laikraštis „Plungė”) nuotraukos

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.