Plungiškiams – akmens plokštėmis grįsta geriamojo vandens kolonėlė

2018-07-13

 

Ar žinote, kad viena iš patraukliausių Plungėje viešųjų erdvių – „Supermiesto“ aikštelė – praturtėjo naudingu  ir jos lankytojams labai reikalingu bei estetišku akcentu? Kaitrią dieną ar smagiai pasimankštinę su treniruokliais „Supermiesto“ aikštelėje jos lankytojai gali atsigaivinti geriamuoju vandeniu! Vandens kolonėlės reikia žvalgytis po aikštelės medžiais (tarp kavinukės „Takava“ ir skvere esančio tvenkinio).

Liepos 12 dieną „Supermiesto“ aikštelėje meras Audrius Klišonis padėkojo vandens kolonėlės pastatymo idėjos sumanytojams ir įgyvendintojams.

Bendrovės „Plungės vandenys“ direktorius Antanas Borumas sakė, kad idėja pastatyti geriamojo vandens kolonėlę „Supermiesto“ aikštelėje kilo praėjusiais metais, pakalbėjus su meru. Šią vietą, kaip ir sporto aikštynus prie „Ryto“ pagrindinės mokyklos, plungiškiai itin mėgsta. Prie „Ryto“ mokyklos aikštynų vandens kolonėlė sporto entuziastams buvo pastatyta kiek anksčiau. Pasitarus nuspręsta panašią kolonėlę pastatyti ir A. Jucio gatvės skverelyje. Pagalvota ne tik apie troškulio kamuojamus žmones, bet ir apie jų augintinius, nes kolonėlėje skirtingame aukštyje sumontuoti du vandens kraneliai. Dar viena vandens kolonėlė pastatyta Žemaičių Kalvarijoje.

„Jei bus poreikis, tokių vandens kolonėlių Plungėje pastatysime ir daugiau. Tuo labiau, kai šią idėją palaikė ir vandens kolonėlės stovėjimo vietą gražiai sutvarkė rėmėjai“, – sakė A. Borumas.

„Ačiū, kad leidote pasireikšti ir suteikėte tam vietą! – geros nuotaikos nestokojo verslininkai broliai Darius ir Mindaugas Bieliauskai. – Jeigu kiekviena įmonė pagal galimybes prisidėtų  prie Plungės įvaizdžio gerinimo, miestas taptų daug gražesnis ir tvarkingesnis“.

M. Bieliausko vadovaujama įmonė „Marmo Arc“, užsiimanti gaminiais iš akmens, miestui padovanojo kolonėlės aikštelei išgrįsti reikalingas akmens plokštes, o D. Bieliausko vadovaujamos bendrovės „Plungės lagūna“ kolektyvas šią aikštelę įrengė.

Naudodamasis proga meras A. Klišonis padėkojo „Plungės lagūnai“  už paramą Plungės miesto šventei ir padovanojo Plungės vėliavą, kurią D. Bieliauskas žadėjo iškelti įmonės aikštelėje, esančioje Miškų gatvėje.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.