Plungiškiai laikosi saviizoliacijos režimo

2020-10-20

Dėl didesnės koronaviruso grėsmės  Plungės rajone daugėja sergančių bei izoliacijoje esančių asmenų skaičius, todėl Plungės rajono savivaldybės administracijos į galioti specialistai tikrina, kaip rajono gyventojai laikosi nustatytų izoliavimosi taisyklių reikalavimų. Juridinio ir personalo administravimo skyriaus specialistams suteikta teisė atlikti patikrinimus, o nustačius pažeidimus skirti administracines nuobaudas.

Vien spalio mėnesį patikrinta, kaip izoliacijos taisyklių laikosi daugiau kaip šimtas asmenų. Buvo atlikta apie 150 patikrinimų.

Specialistai taip pat tikrina, kaip nustatytų reikalavimų laikosi viešojo maitinimo į staigos, sporto klubai, parduotuvės, mugių bei kitų renginių organizatoriai. Per šių metų rugsėjo ir spalio mėnesius Savivaldybės administracijos specialistai atliko 14 tokių patikrinimų. Didesnių pažeidimų neužfiksuota, o nedideli trūkumai pašalinti vietoje.

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse numatyta administracinė atsakomybė už patvirtintų reikalavimų nevykdymą. Asmenims gali būti skiriamos administracinės baudos nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio penkių šimtų eurų, juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo vieno tūkstančio penkių šimtų iki šešių tūkstančių eurų. Būkime atsakingi!

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.