Plungiškiai dalyvavo šventėje „Dainuok, širdie, gyvenimą“

2019-11-28

 

Lapkričio 26 dieną Vilniuje, Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, vyko Tarptautinei neįgaliųjų žmonių dienai skirta šventė „Dainuok, širdie, gyvenimą“, kurioje dalyvavo ir Plungės neįgaliųjų draugijos, sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos „Mūsų atžala“, sergančiųjų nervų-raumenų ligomis asociacijos, aklųjų ir silpnaregių centro Plungės skyriaus nariai.

Tarptautinė neįgaliųjų dieną Lietuvoje minima jau 26 kartą, antrus metus neįgaliesiems svetingai duris atveria, raudoną kilimą patiesia ir puikią dovaną – operetę – dovanoja Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro kolektyvas.

Susirinkusių iš visos Lietuvos žmonių pasveikinti atvyko Diana Nausėdienė.  Pirmosios šalies ponios teigimu, negalia neturi būti kliūtis oriam žmogaus gyvenimui. Kiekvienas turėtume žvelgti į esantį šalia per žmogiškumo, atjautos prizmę.

Šventės dalyviams Sauliaus Skvernelio sveikinimą perdavė Ministro Pirmininko patarėjas neįgaliųjų klausimais Juozas Bernatavičius. Sveikinimo žodį susirinkusiesiems su tam tikrais įsipareigojimais tarė ir sostinės meras Remigijus Šimašius.

Teatro vadovas Jonas Sakalauskas pažymėjo, kad kolektyvas džiaugiasi, antrus metus priimdamas šventės dalyvius į savo namus ir padėkojo jiems, kad domisi opera, operete, baletu. Susirinkusieji  turėjo progos pasidžiaugti teatro bendruomenės dovana – Leonardo Bernsteino operete „Kandidas“, kurios premjera įvyko šių metų rugsėjį.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Prezidentūros nuotrauka

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.