Plungiški, orai šiltėjai, žalienų atliekų daugėja – tau tikrai pravers konteineris!

2019-04-30

Žaliųjų atliekų konteineriai skirti žaliosioms ir ne gyvulinės kilmės maisto atliekoms (daržovių, vaisių atliekoms ir pan.).

Žalienų konteineriai (240 l) dalijami Plungės miesto, Babrungo, Truikių, Varkalių, Jovaišiškės, Pakerų, Macenių, Kaušėnų, Noriškių kaimų bei Plungės rajono sodų bendrijose nuolat gyvenančių ir komunalinių atliekų konteinerius turinčių individualių valdų savininkams. Konteineriai dalijami apvažiavimo būdu, NEMOKAMAI, pateikus asmens tapatybę į rodančius dokumentus ir pasirašius konteinerio panaudos sutartį . 

Tais atvejais, kai gyventojų nėra namuose, jiems paliekamas  pranešimas su kontaktiniais duomenimis.

Jeigu pageidaujate gauti konteinerį , galite susisiekti ir susitarti dėl pristatymo: užtenka pasiskambinti numeriu 8 614 065 88, nurodyti adresą, ir konteineris bus pristatytas į namus.

Žalienoms skirtą konteinerį pasiimti galite ir patys nuvykę į  Salantų g. 5, Plungėje (administracinės patalpos, II aukštas) nuo pirmadienio iki penktadienio  8:00 iki 18:00 val.

Tik išdalijus visus 2800 vnt žaliųjų atliekų konteinerių, bus pradėtas vykdyti atliekų surinkimas iš gyventojų. Jų ištuštinimas vyks kas 2 savaites šiltuoju metų laikotarpiu. Už šią paslaugą gyventojams  papildomai mokėti nereikės!

Paskubėkite pasinaudoti suteikta galimybe gauti žalienoms skirtą konteinerį ir atliekas rūšiuokite atsakingai – žaliųjų atliekų atskyrimas iš bendro komunalinio atliekų srauto yra pagrindinis tikslas ir siekiamybė.

 

UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ administracijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.