Plungę vienija meilė sportui

2021-11-29
Mes, Plungės rajono savivaldybė, savo dėmesį ir finansus skirstome pagal tikslines gyventojų grupes. Rūpindamiesi įvairiomis sritimis, nepamirštame ir sporto – mums rūpi, kad Jūsų vaikai ir Jūs patys turėtumėte galimybę sportuoti. Būtent todėl kiekvienais metais finansiškai remiame įvairias sporto šakas.
 
Šiandieną, sekmadienį, Jums trumpai pristatysime futbolo veiklą Plungėje. Laisvadienis bus puiki proga šeimose aptarti poreikį patiems įsilieti į šią sporto šaką!
 
Būtinai perskaitykite: sužinosite ne tik tai, kokio amžiaus yra vyriausias futbolistas Plungėje, bet ir apie tai, kad futbolą žaidžia mažųjų futbolistų mamos!
 
 
Amžius futbolui – ne riba 
 
Futbolas Plungėje visada buvo gana populiari sporto šaka, o 2015-aisiais, įkūrus VšÄ® „Plungės futbolas“, futbolu susidomėjusiųjų padaugėjo.
 
Šiuo metu Plungės futbolą lanko net apie 230 vaikų! Sudaryta 12 vaikų grupių, iš jų 2 – Rietavo savivaldybėje (dirba vienas klubo treneris).
 
Ä® futbolo komandos „Babrungas“ treniruotes buriasi įvairaus amžiaus plungiškiai: mažiausiam žaidėjui – tik 4 metai, o štai vyriausias futbolo mėgėjas – 70 metų amžiaus!
 
Mažieji Plungės rajono gyventojai užsiėmimus lanko noriai – jiems tai proga ne tik pajudėti, bet ir praleisti laiką draugų būryje!
Skatinkime vaikus atsitraukti nuo kompiuterių ir išbandyti savo jėgas futbole!
 

Futbolistai veteranai 

Plungės rajone futbolą žaidžia tiek moterys, tiek ir vyrai. Paminėtina, kad vienintelė merginų grupė pirmąkart dalyvauja Lietuvos Elitinės merginų iki 15 metų futbolo lygos sezone.
 
Vyrai taip pat turi kuo pasigirti: šiemet, po 16 metų pertraukos, Plungės futbolo atstovai dalyvavo vyrų Pirmos lygos pirmenybėse ir užėmė 8 vietą iš 14.
 
Neatsiejama futbolo dalis – Plungės veteranų komanda. Ji vienija 30 entuziastų, kurie ne tik dėl savo malonumo žaidžia futbolą, bet ir kovoja sporto varžybose.
 

Mamos futbolistės 

Be to, ar žinojote, kad futbolą lankančių vaikų mamos taip pat susibūrė į komandą – Babrungo „Uogos“?!
 
Komandos sumanytoja ir iniciatorė – Jurgita Skersė. Šiuo metu užsiėmimus lanko apie 12–15 moterų. Babrungo „Uogos“ šiemet dalyvavo regioninėse pirmenybėse, kur išbandė jėgas rungiantis su mėgėjų komandomis iš kitų miestų.
 
Galime pasigirti ir kitais plungiškių pasiekimais: vyrų komanda Lietuvos futbolo federacijos Hegelmann taurės varžybose pasiekė pusfinalį! Atkreipiamas dėmesys, kad futbolo komanda Babrungas taurės pusfinalio etape paskutinį kartą žaidė prieš 43 metus!
 

Plungėje žaidžia užsieniečiai 
 
Plungėje futbolą žaidžia ir sportininkai iš užsienio šalių. Iki sezono vidurio vyrų komandos sudėtį pildė 4 brazilai ir 1 Angolos pilietis. Jiems išvykus, priimti 2 nauji žaidėjai – iš Japonijos ir Brazilijos.
Visuomenę informuojame ir apie tai, kad į Plungę vesti treniruočių atvyksta Liepojoje gyvenantis brazilas!
 

Sportą remia Savivaldybė!

Ypatingai džiaugiamės ne tik pačiais vaikais, bet ir juos auklėjančiais tėvais – jie supranta sporto svarbą vaiko raidai bei užimtumui, ir skatina atžalas sportuoti. Nuoširdi padėka Jums, tėveliai!
 
Paminėtina ir tai, kad mes, Plungės rajono savivaldybė, ne tik džiaugiamės futbolistais, bet ir finansine parama prisidedame prie futbolo plėtojimo ir vystymo mūsų rajone. Lėšų futbolui skiriama pagal programą „Kultūros ir sporto programa“ (priemonė – „VšÄ® Plungės futbolas veikla“), įvairūs projektai finansuojami iš Sporto plėtros programos.
 
 

Plungės r. savivaldybės administracijos inf. 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.