Plungės socialinių paslaugų centras teikia kompleksinę pagalbą besilaukiančioms moterims ir motinoms, vienoms auginančioms vaikus

2019-01-28

Plungės socialinių paslaugų centras nuo 2018 m. birželio 29 d. vykdo projektą „Socialinės priežiūros paslaugos, teikiant kompleksinę pagalbą besilaukiančioms moterims ir motinoms, vienoms auginančioms vaiką / vaikus iki 3 metų amžiaus (vienas ar daugiau vaikų gali būti vyresni) Telšių regione“. Projekto tikslas – teikti socialinės priežiūros paslaugas besilaukiančioms moterims, kurios dėl į vairių priežasčių negali ar nepajėgia savarankiškai gyventi savo būste ar jo susirasti, motinoms su vaikais, neturinčioms nuolatinės gyvenamosios vietos, atsidūrusioms socialinės rizikos ar (ir) krizinėje situacijoje, neturinčioms reikiamų motinystės bei socialinių į gūdžių savarankiškam gyvenimui. Laiku suteikus joms intensyvią kompleksinę pagalbą, vykdoma mažamečių vaikų atskyrimo nuo motinų prevencija.

Paslauga teikiama nepriklausomai nuo moterų deklaruotos gyvenamosios vietos. Paslaugos trukmė – 12 mėnesių, sutartis galioja 16 mėn. Preliminarus paslaugų gavėjų skaičius – 6.

Plungės socialinių paslaugų centras

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.