Plungės smulkieji verslininkai ir ekspertai kviečiami prisijungti prie „Versli Lietuva”verslo mentorystės programos

2021-05-07
Verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva” kviečia smulkiuosius verslininkus dalyvauti 6 mėn. trukmės mentorystės programoje, kuri vyks Plungėje veikiančiame bendradarbystės centre „Spiečius”. Taip pat kviečiami regiono verslo ekspertai ir įvairių sričių specialistai papildyti mentorių gretas ir programos metu su smulkiaisiais verslininkais pasidalinti savo žiniomis. Registracija į verslo mentorystės programą vyksta iki gegužės 18 dienos. 

Po mentorystės – išaugę pardavimai ir pajamos

„Verslios Lietuvos” vystomi smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams skirti bendradarbystės centrai „Spiečius” veikia trylikoje Lietuvos miestų: Alytuje, Ukmergėje, Visagine, Birštone, Plungėje, Šiauliuose, Tauragėje, Panevėžyje, Rokiškyje, Utenoje, Klaipėdoje, Kėdainiuose ir Marijampolėje. Plungės verslininkai laukiami šiuo adresu: Pramonės pr. 4B, Plungė

Prie Plungės „Spiečiuje” vyksiančios mentorystės programos prisijungusius verslininkus 6 mėnesius verslo, teisės, rinkodaros, finansų, personalo valdymo ir kitomis temomis neatlygintinai konsultuos „Verslios Lietuvos“ verslo mentorių tinklo ekspertai. 

„Verslumo skatinimas ir naujų verslų, ypač regionuose, kūrimosi užtikrinimas yra viena pagrindinių  „Verslios Lietuvos“ veiklų. „Spiečiuose“ vykstanti mentorystės programa yra pasiteisinęs smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros ir augimo skatinimo konceptas. Šiais metais programa vyksta jau 6 metus iš eilės. Dabar smulkiajam ir vidutiniam verslui ypatingai reikalinga parama, todėl šiemet tikimės aktyvaus verslininkų įsitraukimo ir susidomėjimo. Džiaugiamės ankstesnių metų mentorystės programos rezultatais – turime ne vieną sėkmės istoriją. Mentorystės programos nariai, pritaikę ekspertų žinias, reikšmingai sustiprino savo verslo procesus: vieni programos nariai džiaugiasi išaugusiu pelningumu ir pajamų prieaugiu, kiti – patobulinę plėtros planus, užmezgę naujas pažintis”, – pasakoja Inga Juozapavičienė, „Verslios Lietuvos“ Verslumo departamento direktorė.

Mentorių konsultacijos padeda verslininkams nukreipti savo veiklą teisinga linkme, išgryninti verslo procesus ir pagerinti veiklos rezultatus. Viena mentorystės projekto dalyvių – drabužių parduotuvės „Mur Mur apranga“ įkūrėja Indrė Mikeškaitė – džiaugiasi ne tik įgytomis žiniomis, bet ir išaugusiais pardavimais.„

Galimybės ne tik verslininkams, bet ir mentoriams

„Verslios Lietuvos” mentorių tinklo projektas, kurio vienas tikslų – konsultuoti „Spiečių” mentorystės programos narius, pradėtas vystyti dar 2014 m. Tinklas nuolat plečiasi ir vis daugiau ekspertų išreiškia norą prisijungti ir papildyti mentorių gretas – šalyje prasidėjus pirmajam karantinui prie mentorių tinklo prisijungė daugiau nei 100 ekspertų, paskyrusių savo laiką smulkiesiems verslininkams, susidūrusiems su neplanuotais iššūkiais.

Mentoriai, prisijungę prie projekto, gali pasisemti naujos patirties iš jaunųjų verslininkų, sustiprinti savo vadovavimo, vadybos ir organizacinius gebėjimus. Tą padaryti padeda „Verslios Lietuvos” organizuojami mentoriams skirti renginiai ir mokymai.

Prisijungti prie mentorių tinklo kviečiami patyrę Lietuvos verslininkai, įvairių sričių specialistai, sukaupę reikšmingą praktinę patirtį, bei asmenys, turintys ilgametę naujų technologinių įmonių kūrimo, investavimo į startuolius ar investicijų pritraukimo patirtį.

Verslios Lietuvos” verslo mentorystės programoje dalyvauti norintys verslininkai ir ekspertai kviečiami kreiptis:
tel. 8 604 98 830, e. p.
spiecius.plunge@verslilietuva.lt

„Spiečiaus“ naujienas galite sekti „Facebook“ tinkle: https://www.facebook.com/spieciusplunge/
Daugiau apie „Spiečių  
http://bit.ly/spiecius

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.