Plungės savivaldybės administracijoje galima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis

2018-05-29

 

 

Gyventojų patogumui Savivaldybės administracijos pastate, pirmame aukšte, Bendrųjų reikalų skyriuje, 115 kabinete, jau galima atsiskaityti mokėjimo kortelėmis už tam tikras Savivaldybėje gautas administracines paslaugas.

Savivaldybės administracijos direktoriaus Gintaro Bagužio iniciatyva su SEB banku sudaryta mokėjimo kortelių turėtojų aptarnavimo sutartis. Bendrųjų reikalų skyriaus dokumentų priėmimo kabinete buvo pastatytas banko kortelių skaitytuvas. Neišeidami iš Savivaldybės administracijos pastato fiziniai asmenys gali atsiskaityti už gautą paslaugą bet kurio banko išduotomis mokėjimo kortelėmis. Tai žmogui papildomai nekainuoja.

Dažniausiai sumokėti įmoką gyventojams tenka už civilinės būklės (santuokos, ištuokos, užsienio valstybėje gimusio vaiko gimimo įtraukimo į apskaitą, vardo, pavardės, tautybės keitimo, civilinės būklės akto įrašo ištaisymo, kopijos, nuorašo, išrašo išdavimą, pažymos apie šeiminę padėtį išdavimą asmeniui, ketinančiam sudaryti santuoką užsienio valstybėje ir kt.) aktų registravimą, taip pat už traktorių ir jų priekabų techninę apžiūrą ar ūkininkų ūkio registravimą, už suteiktas licencijas ir leidimus verstis alkoholio, tabako, naftos produktų prekyba ir pan.

Savivaldybės administracijos direktorius G. Bagužis pažymėjo, jog idėja suteikti galimybę žmonėms atsiskaityti banko kortelėmis valstybinėse įstaigoje jam kilo prieš dešimt metų, dirbant Migracijos valdyboje. Už gautą paslaugą žmonėms daug patogiau atsiskaityti vietoje, tai užtrunka vos porą minučių.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.