Plungės savivaldybės administracija paskelbė atvirą konkursą dėl Plungės miesto šaligatvių paprastojo remonto darbų ir priežiūros

2021-01-29


 

Sausio 27 dieną CVPP buvo paskelbtas atviras konkursas „Plungės miesto šaligatvių priežiūra ir remontas“ (https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2021-607793)

Pirminis susipažinimas su tiekėjų pasiūlymais (vokų atplėšimo procedūra) numatytas 2021 metų vasario 18 d. 10 val. 45 min.
Numatyta, kad perkamų Plungės miesto šaligatvių paprastojo remonto darbų ir priežiūros trukmė – 13 mėnesių su galimybe pratęsti du kartus po 12 mėnesių.

Darbai bus perkami pagal faktinį poreikį ir atskiras perkančiosios organizacijos paraiškas. Plungės savivaldybės administracija neį sipareigoja nupirkti visų pirkimo sąlygose nurodytų darbų ir jų kiekių.

Maksimali pirkimui skirta lėšų suma – 400 000 Eur su PVM  (330 578,51 Eur be PVM). Lėšų šaltinis – Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšos, Europos Sąjungos fondų lėšos ir valstybės biudžeto lėšos. Darbų atlikimo vieta – Plungės miesto teritorija.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.