Plungės rajono savivaldybės lankytinus objektus ir vietas turistai ras lengviau

2020-01-16


 

 

Telšių rajono savivaldybės administracija pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų Investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę Nr. 05.4.1-LVPA-R-821 „Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“ 2017 – 2019 metais įgyvendino projektą „Telšių regiono savivaldybes jungiančių turizmo trasų informacinės infrastruktūros plėtra“. Plungės rajono savivaldybės administracija, kaip ir Mažeikių rajono bei Rietavo savivaldybių administracijos, projekte dalyvavo partnerių teisėmis.  

Projekto įgyvendinimo metu Plungės rajone buvo pastatyta 13 kryptinių rodyklių, kurios nurodo kryptis į objektus bei objektų pavadinimus lietuvių, anglų kalbomis ir atstumą. Taip pat įrengti 54 kelio ženklai, padėsiantys lengviau rasti norimą objektą ar lankytiną vietą. 24 mažieji stendai įrengti siekiant lietuvių ir anglų kalbomis turistus supažindinti su lankomų objektų istorija. Šateikių, Babrungo ir Stalgėnų seniūnijose pastatyti 3 didieji informaciniai stendai su nurodytais Telšių regiono turizmo objektais bei turizmo maršruto informacija. Informaciniame stende su turizmo maršruto žemėlapyje pažymėtais lankytinais objektais siūlomas ir pagrindinis maršrutas, pažymėtas paryškinta linija. Didieji informaciniai stendai yra sustojimų aikštelėse, todėl turistams patogu sustoti ir susiplanuoti maršrutą.

Bendra projekto vertė – 326 997,91 Eur. Keturių savivaldybių prisidėjimas prie projekto – 49 049,70 Eur, iš kurių Plungės rajono savivaldybės administracijos – 13 846,98 Eur.

Tikimasi, kad projekto metu įgyvendintos veiklos padidins Telšių regiono kultūros ir gamtos paveldo aktualumą, lankomumą ir žinomumą bei prisidės prie Telšių regiono lankytinose vietose besilankančių turistų ir lankytojų informuotumo.

 

 

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.