Plungės rajono savivaldybės administracija kviečia biudžetines ir visuomenines organizacijas teikti paraiškas finansavimui iš Savivaldybės Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos (2020 metais) gauti

2020-01-21

 

Pagal Plungės r. savivaldybės Strateginio veiklos plano kryptis bus atrinktos paraiškos, kurios numatys šias priemones: sutvarkyti vertingas teritorijas (parkus, piliakalnius, visuomenines poilsio vietas, pliažus); į veisti žuvų ir vėžių vandens telkiniuose; surinkti ir sutvarkyti bešeimininkes atliekas;  į rengti ir (ar) atnaujinti maudymosi vietas; atlikti jų tyrimus; sutvarkyti želdynus ir želdinius;  išsaugoti gamtos paminklus ir juos pritaikyti visuomenės lankymui.

Numatomas 1 projekto finansavimas iki 10 000 eurų. Pirmenybė bus teikiama pareiškėjams su nuosavo finansavimo (kofinansavimo) į sipareigojimu bei didesnio efektyvumo siekiamiems rezultatams (t. y. su mažesne parama pasiekiant didesnius rodiklius: ploto, svorio, kiekybės ir pan.).

Paraiškas teikti Plungės rajono savivaldybės administracijos Vietos ūkio skyriui; Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė.

Paraiškos priimamos iki 2020 m. sausio 31 d., vėliau pateiktos paraiškos nebus vertinamos. Vertinti priimamos tik nustatytos formos užpildytos ir pasirašytos paraiškos.

Konsultacijas teikia Plungės rajono savivaldybės administracijos Vietos ūkio skyriaus specialistas Evaldas Jankauskas; el.paštas  evaldas.jankauskas@plunge.lt, tel. 73 002.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.