Plungės rajono savivaldybė kuria gerąjįpavyzdį, viešindama Savivaldybės vadovų ilgalaikes darbotvarkes

2021-05-19

 

 

 

 

 

 

 

 

„Transparency International“ Lietuvos skyrius (TILS) peržiūrėjo savivaldybių merų, jų pavaduotojų bei administracijos direktorių oficialius darbo kalendorius, asmenines svetaines bei svetainę manosusitikimai.lt

 „Transparency International“ Lietuvos skyriaus (TILS) skaičiavimais, antraisiais savo kadencijos (2019-2023) metais dvigubai daugiau savivaldybių vadovų, t. y. merų, merų pavaduotojų ir administracijos direktorių, nuolat skelbė, su kuo susitiko darbo metu. Jie taip pat paviešino pusantro karto daugiau susitikimų su interesų grupių atstovais (iš viso – 2 268, prieš metus –  1 422). 

 „Džiaugiuosi, jog vis daugiau savivaldybių vadovų taiko sau aukštesnį skaidrumo standartą ir gana išsamiai skelbia, su kuo susitinka darbo metu. Labai norėčiau, kad per ateinančius metus tai pradėtų daryti visi merai, vicemerai ir administracijos vadovai. Juk geras politikas yra aktyvus ir skaidrus politikas,” – sakė „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas.

Tarp ryškių savivaldos lyderių pavyzdžių, kurie itin kruopščiai atsiskaito bendruomenei dėl savo darbų, galima priskirti ir Plungės rajono savivaldybės merą Audrių Klišonį bei Savivaldybės administracijos direktorių Mindaugą Kauną. Vertinant ilgalaikes Savivaldybės vadovų darbotvarkes, Plungės rajono savivaldybė reitinguota aukšta 8 vieta tarp 60 Lietuvos savivaldybių.

 

Pridedama. Apžvalga „Su kuo susitinka savivaldybių vadovai”.

 

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.