Plungės rajono pramonininkai išreikė norą dalyvauti rengiant miesto pramonės zonos atnaujinimo projektą

2018-08-03

 

 

Liepą per mero Audriaus Klišonio iniciatyva Savivaldybėje rengiamus Verslo pusryčius Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Piepalienė informavo susirinkusiuosius apie iniciatyvą parengti ir teikti Vidaus reikalų ministerijai vertinti projektą „Miesto inžinerinės infrastruktūros, svarbios verslui, atnaujinimas“. Šis projektas būtų skirtas Plungės miesto pramonės rajonui – Salantų, Stoties, Lentpjūvės, Pramonės gatvių infrastruktūrai  – sutvarkyti.

Meras A. Klišonis akcentavo, jog, gavus finansavimą, bus siekiama ne tik pakeisti šių gatvių dangas ar įrengti geresnį apšvietimą. Kvartalas gana apleistas, todėl pirmiausia būtina kritiškai įvertinti, kokiems tikslams turto valdytojai naudoja turimus žemės sklypus. Meras siūlė imtis veiksmų ir nutraukti daug metų neveikiančių įstaigų žemės sklypų panaudą.

Verslo pusryčiuose dalyvavęs Plungės rajono pramonininkų sąjungos prezidentas Egidijus Rapalis išreiškė norą surengti Savivaldybėje dar vieną mero susitikimą su verslo atstovais, kad šie galėtų išsakyti savo nuomonę apie rengiamą projektą, taip pat savo norus ir pageidavimus, kaip pagerinti šios miesto  dalies infrastruktūrą. Susitikimas su Plungės rajono pramonininkų sąjungos nariais įvyko rugpjūčio 2 dieną.

Verslininkas E. Rapalis paviešino keletą tezių iš Plungės pramonininkų sąjungos narių susirinkimo protokolo, kad vadinamasis miesto pramonės rajonas yra apleistas ir pamirštas, todėl nereprezentuoja miesto veido.

Pramonininkų atstovas dėstė, į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Akcentavo, kad pramonės rajone neveikia hidrantai, abejotina požeminių inžinerinių tinklų būklė, reikia viešojo transporto paslaugų, keleivių laukimo stotelių, pėsčiųjų ir dviračių takų, geresnio gatvių apšvietimo, naujesnės gatvių dangos. Pasisakė ir kiti į susitikimą atėję verslininkai.

E. Rapalis pažymėjo, kad kuriant projektą, kaip labiau pramonės rajone pritaikyti inžinerinę infrastruktūrą verslui, nori dalyvauti asmeniškai, ir kartu su miesto seniūnu įvertinti didžiausius gyventojų judėjimo srautus. E. Rapalio pastebėjimu, pradėjus mieste tunelio kasimo darbus didesnis automobilių srautas juda Stoties, Birutės ir Salantų gatvėmis, todėl sankryžoje prie „Saulės“ gimnazijos būtina įrengti šviesoforą dėl didesnio pėsčiųjų saugumo.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.