Plungės rajono Kulių gimnazijoje – atnaujinta sporto salė

2018-02-05

Vasario 2 dieną Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, mero patarėjas Mantas Česnauskas ir savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis dalyvavo atnaujintos sporto salės, Kulių gimnazijoje, atidaryme.

Atidarymo metu Plungės rajono Kulių gimnazijos direktorius Leonas Pečkauskas džiaugėsi naujai sutvarkytomis patalpomis ir dėkojo už suteiktą galimybę atnaujinti sporto salę. Pastaroji renovuota pagal Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro įsakymą, kuriuo siekiama modernizuoti švietimo įstaigas. Šiuo įsakymu Plungės rajono Kulių gimnazijai buvo skirta 76,6 tūkst. eurų. Įsakymu buvo numatyta, kad Plungės rajono savivaldybė prie programos įgyvendinimo turėjo prisidėti ne mažiau 50 proc. valstybės biudžeto skiriamų lėšų.

Naudojant skirtas lėšas įmonė UAB „Telšių meistras“ atliko Kulių gimnazijos pastatų stogų remontą, atnaujino lietaus nuotekų surinkimo sistemą, suremontavo sporto salę, persirengimo kambarius ir higienos patalpas. Tai įgyvendinta už 146 016,61 Eur. Taip pat buvo atlikti sporto salės pamatų hidroizoliacijos ir drenažo įrengimo darbai, kuriuos įgyvendino UAB „Žemaitijos ranga“. Atliktų darbų vertė – 4 065,57 Eur. Plungės rajono Kulių gimnazija iš savo lėšų – 11 486,46 Eur.- atnaujino sporto salės apšvietimą ir šildymą.

Atidaryme dalyvavę, Seimo narys Andriejus Stančikas bei Kulių miestelio seniūnė Daivutė Petrauskienė, džiaugėsi suteikta galimybe gimnazijos moksleiviams naudotis atnaujinta sporto sale ir kvietė ją oficialiai atidaryti, metant kamuolį į krepšį.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.