Plungės rajono švietimo įstaigose vyko mokomosios priešgaisrinės ir civilinės saugos pratybos

2018-11-29

Visą  lapkričio mėnesį Plungės  rajono savivaldybės švietimo įstaigose – Kulių, Platelių, Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijose, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijoje, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinėje mokykloje,  Prūsalių mokykloje-darželyje – vyko mokomosios priešgaisrinės ir  civilinės saugos pratybos „Įstaigos personalo veiksmai ekstremaliojo įvykio (gaisro) atveju“. Jų tikslas buvo praktiškai patikrinti personalo ir vaikų evakuacijos iš pastatų organizavimą gaisro metu.   

Vykusių pratybų metu Plungės rajono savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas Vidmantas Mončys  su darbuotojais aptarė pagrindinius evakuacijos principus: kam reikalingas medicinos personalas, kodėl įstaigos atstovas turi pasitikti ugniagesius, ar numatytas statinys, į kurį vaikai turi būti nuvesti esant blogoms oro sąlygoms ar kitai situacijai, kaip informuoti tėvelius apie pasikeitusią vaikų buvimo vietą.

Po pratybų ugniagesiai demonstravo savo techniką, aprangą, atsakė į vaikų klausimus. Įstaigų personalas, patariant Plungės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektoriams, mokėsi gesinti  gaisro židinį naudojant gesintuvus.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos vyriausiasis specialistas Vidmantas Mončys

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.