Plungės rajono žemdirbius pagerbė ir vyskupas, ir ministras

2018-11-09

 

 

 

Lapkričio 8 dieną į tradicinę derliaus ir žemdirbių šventę, kuri šiemet vyko Plungės kultūros centre, rinkosi rajono ūkininkai, įvairių su žemės ūkiu susijusių tarnybų atstovai, Savivaldybės vadovai ir specialistai. Pasveikinti Plungės ūkininkų atvyko ir žemės ūkio ministras Giedrius Surplys, ir Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas, kuris pašventino žemdirbių užaugintą duoną kasdieninę.

Pasveikinęs visus ūkininkus žemės ūkio ministras G. Surplys išskyrė Vieštovėnų kaime (Nausodžio sen.) ūkininkaujančius  Dovilę ir Paulių Bartkevičius, kurie augina apie 50 mėsinių galvijų, deklaruoja apie 70 ha žemės ūkio naudmenų, ir įteikė jiems padėką už šeimos ūkio modernizavimą ir  sėkmingą verslumo iniciatyvą. Ministras už profesionalų  šeimos ūkio modernizavimą, sėkmingai plėtojant augalininkystės ir gyvulininkystės sritis, padėką įteikė Babrungėnų kaimo (Babrungo sen.) ūkininkams Irmai ir Albertui Urbonams, kurie augina 185 galvijų (iš jų – 128 melžiamas karves), deklaruoja 404 ha žemės ūkio naudmenų.

Ministro G. Surplio padėka buvo skirta ir ilgus metus Žlibinų seniūnijoje vyresniuoju specialistu dirbančiam Antanui Mikalauskui už jo nuoširdžią pagalbą ūkininkams, svarų indėlį į seniūnijos žemės ūkio plėtros aruodą.

Plungės rajono ūkininkus pasveikinti atvyko Žemės ūkio rūmų pirmininkas Arūnas Svitojus, Plungės Švento Jono Krikštytojo bažnyčios klebonas Vytautas Gedvainis, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, jo patarėjai Mantas Česnauskas ir Žydrūnas Purauskis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas, Lietuvos ūkininkų sąjungos Plungės skyriaus pirmininkas Marijus Kaktys, Plungės rajono savivaldybės tarybos nariai, Lietuvos ūkininkų sąjungos skyrių atstovai, gausus būrys glaudžiai su žemdirbių kasdieniu darbu ir problemomis susijusių įvairių jiems talkinančių tarnybų atstovai. Seimo narys Jonas Varkalys atsiuntė sveikinimo telegramą, Seimo nario Jurgio Razmos sveikinimus perdavė Asta Beierle Eigirdienė, Seimo nario Andriejaus Stančiko vardu sveikino jo padėjėja Raimonda Bieliauskienė.

Šiemet Savivaldybės mero padėkos raštais apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2018“ laimėtojai Aniceta ir Marijus Kakčiai (Platelių sen.), Jovita ir Alfredas Mikalauskai (Žemaičių Kalvarijos sen.), Alina ir Arūnas Šatkauskai (Babrungo sen.).

Pagerbti ir 2018 metų gražiausių sodybų konkurso laimėtojai Aušra ir Juozas Panumiai (Šateikių sen.), Alma ir Vidmantas Jonikos (Žemaičių Kalvarijos sen.), Aniceta Ramanauskienė (Alsėdžių sen.) bei 2018  metų gražiausių ūkininkų sodybų konkurso  laimėtojai Vilija ir Andrius Zaborskiai (Nausodžio sen.), Zinaida ir Marcelis Andruškos (Paukštakių sen.), Marija ir Virginijus Brezgiai (Babrungo sen.). Padėkos už šeimos ūkio puoselėjimą buvo skirtos jauniesiems rajono ūkininkams Redai ir Rimantui Lubiams (Šateikių sen.), Laurai ir Sigitui Zabičiams (Paukštakių sen.), Donatai ir Pranui Mingėloms (Nausodžio sen.).

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.