Plungės rajone atsiras vėjo jėgainės?

2018-01-25

Sausio 24 dieną, trečiadienį, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir Savivaldybės administracijos atstovai, susitiko su Vokietijos įmonės „Notus Energy“ atstovais aptarti galimybių dėl vėjo jėgainių statymo Plungės rajone.

„Notus Energy“ atstovai susitikimo dalyvius supažindino su įmonės politika, apžvelgė vėjo jėgainių statymo specifiką bei aptarė projektų įgyvendinimo metu dažniausiai kylančius sunkumus.

Susitikimo metu sutarta, kad zona, kurioje planuojamas vėjo jėgainių statymas, ekonominiu požiūriu yra tinkama, kadangi ji retai apgyvendinta, neįeina į Nacionalinio parko teritoriją bei apima erdvę, kurioje pravesta elektros linija. Tačiau taip pat buvo pažymėta, kad šiuo metu yra atliekami vėjo srovės skaičiavimai, po kurių paaiškės, ar teritorija tikrai yra tinkama vėjo jėgainėms įrengti.

Jei projektas bus įgyvendinamas, planuojamoje teritorijoje bus pastatyta 11 vėjo jėgainių. Sėkmės atveju projekto įgyvendinimo trukmė priklaus nuo socialinių veiksnių ir elektros tinklų tinkamumo. Tai užtruktų apie 3-5 metus.

 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.