Plungės r. sav. administracija pradeda įgyvendinti projektą „Savivaldos darbuotojų gebėjimų ugdymas ir ryšių su vietos bendruomenėmis stiprinimas Kulių ir Kalėčių seniūnijų gyventojų gyvenimo kokybei ir socialinei aplinkai gerinti”

2018-05-07

 

Plungės rajono savivaldybės administracija, bendradarbiaudama su Priekulės savivaldybe (Latvija), pradeda įgyvendinti projektą „Savivaldos darbuotojų gebėjimų ugdymas ir ryšių su vietos bendruomenėmis stiprinimas Kulių (LT) ir Kalėčių (LV) seniūnijų gyventojų gyvenimo kokybei ir socialinei aplinkai gerinti („Sports activities“)“, Nr. LLI-361. Projekto partneriai planuoja sukurti aktyvaus laisvalaikio zoną Priekulės savivaldybės Kalėčių kaime bei rekonstruoti stadioną Plungės rajono savivaldybės Kulių miestelyje ir gyventojams sudaryti galimybę užsiimti aktyvia veikla bei propaguoti sveiką gyvenimo būdą tiek savo gyvenamojoje teritorijoje, tiek ir abipus sienos. Projekto metu abiejose vietovėse bus sukurta infrastruktūra aktyviam laisvalaikio užimtumui ir sudarytos galimybės organizuoti įvairius renginius, sporto varžybas, kuriuose galės dalyvauti įvairaus amžiaus žmonės.

Bendras projekto biudžetas – 235 294 eurai, iš kurių Europos regioninio plėtros fondo (2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programos) lėšos – 200 000 eurų, projekto partnerių lėšos – 35 294 eurai.

Plungės rajono savivaldybei tenkanti projekto lėšų suma – 117 647 eurai, iš jų Europos regioninio plėtros fondo parama – 100 000 eurų.

Projekto pradžia – 2018-03-15.

Projekto pabaiga – 2019-09-15.

Nuorodos: 2014-2020 m. Interreg  V-A Latvijos ir Lietuvos programos interneto svetainė www.latlit.eu

Oficiali Europos Sąjungos interneto svetainė www.europa.eu

 

 Plungės rajono savivaldybės informacija


Už šio straipsnio turinį atsako Plungės rajono savivaldybės administracija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.


 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.