Plungės policijos pareigūnai dirba naujose patalpose Minijos gatvėje

2018-09-19

 

 

Rugsėjo 18-oji buvo neeilinė diena Plungės policijos komisariato darbuotojams – nuo tos dienos pareigūnai dirba naujose šiuolaikiškai įrengtose patalpose Minijos gatvėje.

Šventė prasidėjo iškilminga pareigūnų rikiuote. Nuskambėjo Lietuvos himnas, prie pastato buvo iškeltos vėliavos.

Pareigūnus pasveikinti atvykęs Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas pažymėjo, jog tokią dieną yra puiki proga su pareigūnais pakalbėti ne vien apie darbus, bet ir apie darbo sąlygas. Generalinis komisaras pasidžiaugė, kad Klaipėdos apskrityje jau atnaujinti beveik visų policijos komisariatų pastatai, pareigūnus per kelis ateinančius mėnesius pasieks ir naujos uniformos, ir toliau bus atnaujinamas tarnybinių automobilių parkas.

„Dėkoju visiems prisidėjusiems prie Plungės policijos komisariato perkėlimo į kitas patalpas įgyvendinimo. Šis atnaujintas pastatas skirtas ne vien tik jums, pareigūnai, bet ir gyventojams, kad visi – tiek į šį pastatą atėję, tiek dirbantys jame – jaustųsi oriai. Linkiu, kad policijos šūkis „Ginti. Saugoti. Padėti.“ lydėtų jus per visą darbo pamainą!“ – kalbėjo Policijos generalinis komisaras.

Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis pažymėjo, kad šiuolaikiškai įrengtos komisariato patalpos nuteikia dirbti ir elgtis pozityviai. Tiek pareigūnams, tiek interesantams patogu, kad prie atnaujinto pastato yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

„Permainas greitai įvertins ir plungiškiai, atėję su reikalais į komisariatą savo noru ar patekę į jas su pareigūnų pagalba“, – kalbėjo meras, apžiūrėjęs pareigūnų darbo vietas, taip pat ir vaikų kambarį, treniruoklių salę, garažus ir laikino sulaikymo patalpas.

Klaipėdos apskrities VPK viršininkas Alfonsas Motuzas pasidžiaugė, kad atnaujintas pastatas, kuriame įsikūrė policijos komisariatas, papuošė Plungę ir palinkėjo pareigūnam s jį saugoti kaip savo namus.

Sveikinimo žodį tarė ir komisariatui patalpas išnuomavęs  UAB „Terekas“ direktorius Juozas Maksvytis, kuris linkėjo pareigūnams šioje vietoje dirbti 100 metų, o po to – vėl pratęsti nuomos sutartį.

Su įkurtuvėmis Plungės policijos komisariato pareigūnus sveikino prokuratūros, teismo, Senamiesčio mokyklos, kaimyninių rajonų policijos komisariatų atstovai. Naujas patalpas pašventino Klaipėdos apskrities policijos kapelionas Vilius Viktoravičius.


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf. 

   


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.