Plungės policijai – Plungės vėliava!

2018-10-03

 

Spalio 2-ą – Angelų sargų dieną – Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis profesinės dienos proga nuoširdžiai pasveikino visus Plungės policijos komisariato darbuotojus, o jų viršininkui Sauliui Vaičekauskui įteikė Plungės vėliavą! Mėlyname vėliavos lauke raudonu kaspinu perrištas auksinis kviečių pėdas, virš jo – auksinė Dievo Apvaizdos akis.

„Be reikalo nepakelkite, be garbės nenuleiskite“, – įteikdami Plungės vėliavą komisariato darbuotojams sakė rajono vadovai, linkėdami, kad plungiškiai pareigūnais pasitikėtų ir juos gerbtų.

Neseniai į naujas patalpas Minijos gatvėje persikėlę Plungės policijos pareigūnai džiaugiasi geresnėmis darbo sąlygomis. Minėjo, kad subjurus orams jau laukia ir naujų tarnybinių uniformų, o automobilių parką netrukus vėl turėtų papildyti keletas naujų automobilių.

Plungės PK viršininkas S. Vaičekauskas informavo, kad oficialiai Lietuvos policijos šimtmetis ir Angelų sargų diena su visuomene buvo atšvęsta penktadienį Klaipėdoje. Už nepriekaištingą tarnybą šiemet apdovanota 130 Klaipėdos apskrities policijos pareigūnų. Sąžiningai tarnauti Tėvynei prisiekė 27 jauni policininkai. Šventės metu buvo įteikti apdovanojimai ir policijos rėmėjams.


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.