Plungės policija kviečia pranešti apie nusikaltimus

2019-04-04

 

Plungės r. PK bendruomenės pareigūnės su Narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos komisija ir Visuomenės sveikatos biuru vykdo socialinę pilietinę akciją „Pranešk, kol nevėlu“.

Savivaldybės lėšomis pagaminta ne viena dešimtis specialių dėžių su akcijos pavadinimu. Jos pastatytos visose mokyklose, beveik visuose Plungės prekybos centruose, kai kuriose įstaigose, pavyzdžiui, Kultūros centre, bibliotekose.

Tikimasi, kad gyventojai anonimiškai praneš informaciją apie žinomus narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimą, galbūt, platinimą, o tai leis užkirsti kelią būsimiems nusikaltimams, savižudybėms, elgesio sutrikimams.

Kaip pasakojo Plungės r. PK pareigūnė Lina Jocienė, po pusantro mėnesio nuo akcijos pradžios dėžės buvo patikrintos. „Tarp visko, kas jose rasta, aptikti keli policijos dėmesio tikrai sulauksiantys pranešimai. Ta informacija jau yra policijos žinioje, bus griežtai tikrinama“, – sakė pareigūnė.

Dėžučių turinys bus peržvelgiamas nuolat. Policijos pareigūnai tikrins tiek suaugusiųjų, tiek paauglių ar vaikų suteiktą informaciją.

„Apibendrinti akcijos „Pranešk, kol nevėlu“ naudą dar ankstoka, bet labai pritariame savo socialinių partnerių raginimui nelikti abejingais ir netylėti. Tik kartu kuriamas mūsų bendrasis saugumas“, – baigia Plungės r. PK bendruomenės pareigūnė.

 

Plungės policijos komisariato inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.