Plungės miesto šventė vyks birželio 19-21 dienomis

2020-01-22

 

 

Sausio 22 dieną į pirmąjį pasitarimą rinkosi mero Audriaus Klišonio potvarkiu sudarytos Plungės miesto šventės organizavimo komisijos nariai. Pasitarus nuspręsta, jog Miesto šventės renginiai šiemet vyks ne dvi, o tris dienas – nuo penktadienio ryto iki sekmadienio vakaro (birželio 19-21 dienomis).

Miesto šventės atidarymo ceremonija numatyta prie kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmų. Didieji šventinės programos koncertai kaip ir pernai vyks naujojoje erdvėje  – Aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zonoje (Stoties g. 46).

Vienas iš pagrindinių Miesto šventės akcentų šiemet – Plungės kultūros centro organizuojamas tarptautinis folkloro festivalis „Saulelė raudona“. Įvairiose miesto erdvėse vyks ne tik šalies ir užsienio folkloro, bet ir kitų žanrų kolektyvų pasirodymai, tautodailės ir amatų mugė, parodos. Kaip ir pernai daug veiklos plungiškiams ir miesto svečiams planuojama dvaro parke.

Plungės miesto šventės organizavimo komisijos nariai iki vasario 20 dienos laukia plungiškių pasiūlymų, kokios pramogos šventės metu jiems būtų patrauklios, kuriuos atlikėjus kviesti koncertuoti vakariniuose koncertuose. Taip pat svarbi visuomenės nuomonė, ar miesto šventėje reikia fejerverkų, ar naujų įspūdžių suteiktų lazerių ar vandens šou. Pasiūlymus dėl Miesto šventės programos prašome teikti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojai Vidai Saukalienei (tel. (8 448) 73 117 arba el. paštu vida.saukaliene@plunge.lt ).

Pasiruošti Plungės miesto šventei liko penki mėnesiai. Kitas šventės organizavimo komisijos posėdis numatytas vasario pabaigoje, kai bus patvirtintas Plungės rajono savivaldybės biudžetas ir nustatyta šventei organizuoti skirta lėšų suma.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.