Plungės mieste dar daug apleistų pastatų

2018-04-27

 

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus iniciatyva Juridinio ir personalo administravimo skyriaus specialistai balandžio mėnesį tikrino, kaip laikomasi Plungės rajono savivaldybės tarybos 2017-03-30 sprendimo Nr. T1-70 „Dėl Plungės rajono savivaldybės teritorijos tvarkymo ir švaros taisyklių patvirtinimo“ 20 punkto, kuris  nustato, kad „Asmenys, valdantys statinius nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais, privalo atlikti jų techninę priežiūrą, laiku juos remontuoti“ reikalavimų.

Apžiūrėjus Plungės miesto centre esančius statinius nustatyta, kad gyvenamieji namai ar kiti statiniai yra gerokai apleisti ir netvarkomi, kai kur griūva namų sienos ir kaminai, netvarkingi langai, nusilupę fasadų dažai ir kt. Į prastai prižiūrimų statinių sąrašą pateko statiniai, esantys Vytauto g. 8, J.Tumo-Vaižganto g. 13, Telšių g. 33, Telšių g. 25, Telšių g. 16, J.Tumo-Vaižganto g. 25, Sinagogų g. 1, taip pat kioskas, esantis žemės sklype Rietavo g. 15, bei žemės sklypas Telšių g. 24.

Šių statinių savininkams išsiųsti pranešimai apie būtinybę susitvarkyti ir apie tai informuoti Savivaldybės administraciją. Nesusitvarkius savininkams gali  būti paskirta administracinė nuobauda vadovaujantis Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso 366 straipsniu, „Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas“.

Savivaldybių tarybų patvirtintų tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas užtraukia įspėjimą arba baudą nuo dvidešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų. Šio straipsnio 1 dalyje numatytas administracinis nusižengimas, padarytas pakartotinai, užtraukia baudą nuo vieno šimto keturiasdešimt iki šešių šimtų eurų.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.