Plungės bendruomenės centre – įkurtuvių nuotaikos

2019-12-03
 

 

 

Siekiant plėtoti ir pagerinti socialinių paslaugų pasiūlą Plungės rajono savivaldybės administracija kartu su Plungės parapija įsteigė VšĮ „Plungės bendruomenės centras“, kuris įsikūrė rekonstruojamame pastate Vytauto g. 29. Plungės bendruomenės centre laukiami neįgalieji, jų šeimos nariai, senjorai, kiti bendruomenės nariai, socialinę riziką patiriantys asmenys ar šeimos. Lapkričio 29 dieną įstaigoje, kurioje jau įsikūrė keletas neįgaliųjų organizacijų, buvo perkirpta įkurtuvių juostelė, skambėjo muzika, sveikinimai ir palinkėjimai.

Plungės bendruomenės centro, kuriam vadovauja Alma Buivydienė, bendruomenę vienas pirmųjų pasveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis. Meras pripažino, jog tapti Plungės bendruomenės centro steigėju ir perimti tvarkyti nuo gaisro nukentėjusį parapijos pastatą Savivaldybei buvo rimtas iššūkis. A. Klišonis išreiškė viltį, kad žingsnis po žingsnio bus atnaujintas visas statinys, ne tik vienas aukštas, kuriame šiuo metu jau vyksta Plungės bendruomenės centro veikla.

„Patalpos Vytauto gatvėje, kuriomis anksčiau naudojotės, buvo geriau, nei nieko, bet jums, jūsų veiklai tapo kiek per ankštos. O štai čia, Vytauto gatvėje, vidaus patalpos sutvarkytos taip, kaip nedaug kas ir namuose turi! Jei kalbame apie gerovės valstybę, apie žmogaus orumą, būtina daryti tai, kuo tiki, ir tikėti tuo, ką darai. Šio pastato atnaujinimo projektas toli gražu dar nebaigtas, tačiau Plungėje jau yra vieta, kurioje gali rinktis neįgaliųjų organizacijų nariai ir rasti sau įdomios veiklos. Svarbu ne tik šiluma ir buitiniai patogumai, bet ir žmogiškumas, noras bendrauti!“ – kalbėjo meras A. Klišonis.

Mero pavaduotoja Asta Beierle Eigirdienė taip pat pasveikino naujakurius ir pastebėjo, jog įstaigos dalininkai dar ne kartą turės suremti pečius, kad ir kituose didžiulio pastato aukštuose prasidėtų numatytos veiklos.

Plungės bendruomenės centras kartu su Plungės rajono savivaldybės administracija per 2020-2022 metus numatęs įgyvendinti investicijų projektą „Plungės bendruomenės centro pastato, esančio Vytauto g. 29, Plungėje, rekonstravimas“ ir įrengti patalpas bendrųjų ir specialiųjų paslaugų teikimui bei grupinio gyvenimo namų gyventojų dienos užimtumo veiklai organizuoti. Numatyta įsigyti ir veiklai reikalingą įrangą, baldus.

Plungės bendruomenės centro lankytojus pasveikinti atvyko Seimo nariai Jonas Varkalys, Jurgis Razma, Andriejus Stančikas, Savivaldybės administracijos darbuotojai, paslaugas neįgaliesiems teikiančių įstaigų atstovai.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.