Plungės autobusų parke – dar du nauji ISUZU markės autobusai

2018-01-02

 

 

Baigiantis 2017 metams Plungės autobusų parkas viešai paskelbė, jog numatė plėsti savo riedmenų parką ir iš sutaupytų įmonės lėšų pirks dar du naujus autobusus. Paskelbtą konkursą laimėjo UAB „Saločiai ir partneriai“ su pasiūlymu įsigyti du naujus ISUZU NOVO CITI markės autobusus tiesiai iš įmonės sandėlio. Prieš metų pabaigą buvo pasirašyta trišalė (dviejų bendrovių ir SEB banko) lizingo sutartis, o po Kalėdų du nauji ISUZU Novo Citi autobusai pasiekė Plungę.

Iš Vilniaus į Plungę autobusus atvairavo UAB „Saločiai ir partneriai“ direktorius Ruslan Andrejev ir šios įmonės pardavimų vadovas Vygantas Šulga. Plungės autobusų stotyje juos pasitiko meras Audrius Klišonis, mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius, Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis, Plungės autobusų parko direktorius Rimantas Kmieliauskas ir šios bendrovės darbuotojai.

Visiems susirinkusiems Plungės autobusų parko direktorius Rimantas Kmieliauskas priminė, jog prieš porą metų įmonė įsigijo pirmuosius du naujus ISUZU markės autobusus. Per tą laiką jokių bėdų dėl jų eksploatavimo neturėjo, todėl nuoširdžiai apsidžiaugė, kai, paskelbus apie naują pirkimą, paaiškėjo, jog pasirinkto modelio keisti nereikės.

ISUZU autobusų pardavėjai patikino, jog šiam transportui suteikia dviejų metų (arba 100 tūkst. kilometrų) garantiją.

Naujaisiais autobusais vienu metu gali važiuoti 54 keleiviai. Standartinio išplanavimo autobuse numatyta 21 sėdima vieta bei papildomai yra įrengtos 4 atlenkiamos sėdynės , o taip pat šiame autobuse dar gali važiuoti ir 33 stovintys keleiviai. Autobuso gale numatyta speciali vieta neįgaliajam paimti, mat naujosios transporto priemonės taip pat yra ir žemagrindės – sužemėjančios iki 350mm nuo žemės paviršiaus, taigi pritaikytos patekti ir žmonėms su negalia ar senjorams, kuriems sunkiau vaikščioti. Keleiviams su ratukais ar kūdikių vežimėliais yra įrengta speciali rampa.

Taigi, naujieji autobusai šiuolaikiški, ekonomiški, ekologiški, atitinkantis paskutinius ES ekologiškumo standartus, su EURO 6+ varikliu, patogūs tiek keleiviams, tiek ir jų vairuotojams.

„Belieka palinkėti, kad Plungės autobusų parko direktorius surastų dar du gerus vairuotojus, kuriems patikėtų šiuos naujus autobusus“, – linkėjo meras A. Klišonis, atkreipęs dėmesį, kad naujuose autobusuose keleivių patogumui sumontuotos ir elektroninės keleivių informavimo švieslentės.

ISUZU atstovai pasidžiaugė, kad šios markės autobusai vis labiau populiarėja ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Per pastaruosius metus įvairių tipų ir modelių naujų šio ženklo autobusų įsigijo ne vienas Lietuvos keleivių vežėjas, išleidžiantis autobusus miesto ir priemiesčio maršrutais. ISUZU atskiri modeliai yra naudojami tik miestui, tokius autobusus pasirinko Lietuvos sostinė – Vilnius. Tačiau vis tiek iki šiol populiariausi išlieka nedideli autobusai, kurie „kaip bitutės“ dirba priemiestyje, tarpmiestyje ar naudojami netolimam turizmui. ISUZU autobusai palankūs vežėjams, nes yra talpūs, su nedidelėmiss kuro sąnaudomis.  ISUZU gamintojo autobusai yra ekologiški, tvirti ir patvarūs, visada turi ne tik sėdimas vietas, bet ir stovimas, o tai piko metu labai praverčia vežėjams, nes autobuso parkui nėra būtinybės eksploatuoti didžiųjų autobusų, kurių kuro normos daug didesnės.

„Bendrovė „Saločiai ir partneriai“ yra oficiali ISUZU atstovė Baltijos šalyse, todėl mums svarbu patenkinti savo klientų poreikius“, – pažymėjo R. Andrejev ir V. Šulga.

Kalba pasisuko ir apie techninį šių transporto priemonių aptarnavimą, mat ISUZU dar neturi tokio centro Žemaitijoje. Dalyvaujant merui A. Klišoniui buvo apsikeista nuomonėmis dėl tokio centro įsteigimo Plungėje galimybių.

 

Plungės rajono savivaldybės inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.