Plungės šilumos tinklų projektą – sujungti dvi esamas miesto šilumos tiekimo sistemas įvieną – įgyvendins AB „Požeminiai darbai“

2021-06-04

 Savivaldybės tarybai pritarus projekto „Šilumos perdavimo tinklų nuo ŠK 1KJ7 (A. Jucio g. 3) iki ŠK 2KV1 (Telšių g. 3A), Plungės mieste, statyba ir rekonstravimas“ įgyvendinimui, buvo paskelbtas konkursas rangovui parinkti.

UAB „Plungės šilumos tinklai“ generalinė direktorė Margarita Charitonova informavo, kad „Plungės šilumos tinklai“ turės galimybę įgyvendinti investicijų projektą ir sujungti dvi esamas šilumos tiekimo sistemas į vieną – skelbtą konkursą iš penkių dalyvių laimėjo AB „Požeminiai darbai“, su kuria ir buvo pasirašyta sutartis.

Projekto „Šilumos perdavimo tinklų nuo ŠK 1KJ7 (A. Jucio g.3) iki ŠK 2KV1 (Telšių g. 3A), Plungės mieste statyba ir rekonstravimas“ rangos darbų sutartis buvo pasirašyta birželio 1 dieną. Rangos darbų suma – 1 237 877 Eur be PVM, arba beveik 110 000 Eur mažiau, nei buvo skelbtas pirkimas, arba 225566,52 Eur mažiau nei projekto skaičiuojamoji kaina.

Visi rangos darbai turi būti užbaigti per 8 mėnesius, neįskaitant technologinės pertraukos. Projekto šiluminė dalis turi būti užbaigta per 5 mėnesius, bet ne vėliau kaip iki šildymo sezono pradžios. Į nurodytus terminus neįsiskaičiuoja 105 kalendorinės dienos, skirtos statybos užbaigimui (dokumentacijos gavimui, statybos užbaigimo akto sudarymui).

Su rangovais susitikęs Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas pažymėjo, kad apie jungiamosios trasos būtinumą kalbėta daug metų, tačiau tik šios kadencijos Savivaldybės tarybos  balsų dauguma apsispręsta Plungės mieste sukurti vientisą centralizuoto šilumos tiekimo sistemą ir labiau išnaudoti Lentpjūvės g. esančios katilinės pajėgumus.

UAB „Plungės šilumos tinklai“ generalinė direktorė M. Charitonova kalbėjo, jog centralizuoto šilumos tiekimo sistemos modernizavimas ir plėtra įmonei leis gerinti teikiamų paslaugų kokybę, lanksčiau prisitaikyti prie pokyčių kuro rinkoje. Paskaičiuota, jog įdėtos investicijos atsipirks per 30 metų.

AB „Požeminiai darbai“ generalinis direktorius Raimondas Baikštys patikino, kad bendrovė turi sukaupusi nemažai darbo patirties, todėl yra pasiruošusi pradėti numatytus darbus Plungėje ir prisiimti atsakomybę už darbų kokybę.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.