Plungės „Saulės“ gimnazijoje bus sukurta moderni, kūrybiškumą skatinantįklasė

2018-01-23

Sausio 22 dieną Plungės rajono savivaldybės administracija ir Centrinė projektų valdymo agentūra pasirašė projekto „Modernių, kūrybiškumą skatinančių erdvių kūrimas Plungės „Saulės“ gimnazijoje“ finansavimo ir administravimo sutartį .

Projekto tikslas – pagerinti bendrojo ugdymo kokybę Plungės „Saulės“ gimnazijoje. Tokiu būdu numatyta sukurti modernų, kūrybiškumą skatinantį teorijos klasės ir laboratorijos kompleksą. Sukurta erdvė bus pritaikyta fizikos, biologijos ir chemijos ugdymo procesams vykdyti. Šioje modernioje aplinkoje moksleiviai galės ne tik į sisavinti teorines žinias, bet taip pat atlikti į vairius eksperimentus ir praktines užduotis, kurios skatins jaunimo kūrybiškumą. Būtina paminėti, kad, į rengiant naująją erdvę, visi darbai bus atliekami pagal esamus reikalavimus, tad jose į diegta naujausia į ranga ir priemonės bus  estetiškos ir funkcionalios.

Projektas bus į gyvendinamas pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų Investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ priemonę „Mokyklų tinklo efektyvumo didinimas“. Projekto biudžete numatyta didžiausia tinkamų finansuoti išlaidų suma – 294 794,00 Eur. Finansavimo intensyvumas – 92,7 proc. Iš kurių 85 proc. sudaro Europos Sąjungos lėšos, o 7,5 proc. – valstybės biudžeto lėšos. Projektui į gyvendinti skiriamas finansavimas – 272 684,00 Eur.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Už projekto administravimą atsakinga Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Stankūnienė.

 

Informaciją parengė Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Stankūnienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.