Plungės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje – išskirtinės istorijos pamokos

2018-02-08

Vasario 2 – 6 dienomis Plungės rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus specialistas Gintaras Ramonas Plungės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje vedė išskirtines istorijos pamokas.  

Didžiuliu tempu artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui, Plungės mieste, kaip ir visoje Lietuvoje, įgyvendinama vis daugiau puikių akcijų, užsiėmimų ir pramogų, skirtų šiai iškiliai datai paminėti. Viena iš tokių gražių iniciatyvų, galbūt tapsiančių tradicija – moksleivių supažindinimas su nepriklausomos Lietuvos atkūrimo istorine reikšme Plungei ir visai šaliai.

Šia tematika Plungės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje buvo vedamos istorijos pamokos tema „Vasario 16-oji tarpukario Plungėje“. Su išskirtine istorija buvo supažindinti 5-10 klasių mokiniai.

Šių pamokų metu moksleiviai buvo supažindinti su Lietuvos Nepriklausomybės Akto reikšme, Vasario 16-osios minėjimu tuometėje Plungėje bei su Laisvės paminklo istorija ir simboliais. Istorijos pamokose išskirtinis dėmesys buvo skirtas Plungės krašto signatarams – Stanislovui Narutavičiui ir Jonui Smilgevičiui.

Tikimės, kad šios išskirtinės pamokos nebus pamirštos, o moksleiviai dar labiau vertins Nepriklausomybės atkūrimo reikšmę ir kartu su draugais, tėvais, artimaisiais atvyks į Plungės mieste vyksiančius renginius ir minės Lietuvos šimtmetį drauge.

 Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.