Plungėje lankėsi Norvegijos Karalystės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje ponas Karsten Klepsvik

2018-11-15

 

 

 

Lapkričio 8 dieną Plungės rajono savivaldybėje lankėsi šiais metais, sausio 16 dieną, paskirtas  Norvegijos Karalystės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje ponas Karsten Klepsvik, kurį lydėjo ponia Heidi Klepsvik. Diplomato  apsilankymas Plungėje – tai perspektyva sėkmingam bendradarbiavimui tarp mūsų miesto ir Norvegijos Karalystės.

Apsilankymo metu, kurio vienas iš koordinatorių buvo UAB „Norvetuva“ vadovas Jan Petter Rasmussen, ambasadorių ypatingai sužavėjo kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmai bei ŽDM ekspozicijos. Vizito metu taip pat buvo numatyti apsilankymai Vičiūnų grupės, UAB „Injector door“, UAB „Hovden“ įmonėse. Jų atstovai pristatė įstaigų veiklas, kalbėjo apie galimybes bendradarbiauti su Norvegijos Karalyste.

Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis su Norvegijos diplomatu aptarė bendradarbiavimo perspektyvas ne tik verslo, bet ir kultūros srityse, kalbėjo apie Norvegijos ir EEE investicijų Lietuvai programas. Tikimąsi, kad galimos investicijos neapsiribos vien finansinėmis dotacijomis, kad rengiami projektai remsis ir savo veiklose perteiks dviejų šalių gerą praktiką, prisidėdami prie Plungės rajono gerovės kūrimo.Savivaldybės inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.