Plungėje lankėsi LR Seimo narys, Kultūros reikalų komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis

2018-03-02

 

Kovo 1 d. Plungėje lankėsi LR Seimo narys, Kultūros reikalų komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Svečias 12 val. atvyko į Kultūros centrą, kur jį pasitiko Savivaldybės tarybos narė Daina Martišienė, mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, mero patarėjas Mantas Česnauskas, Administracijos direktorius Gintaras Bagužis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Vida Saukalienė bei pats įstaigos vadovas Romas Matulis. R. Karbauskis susitiko su darbuotojais ir aptarė šalies kultūros situaciją, planuojamas pertvarkas bei kultūros darbuotojų lūkesčius. Po to apžiūrėjo iš Valstybės investicijų programos lėšų tvarkomą Kultūros centrą bei erdves, kurios dar laukia tvarkybos darbų.

Po to visa delegacija pajudėjo link M. Oginskio rūmų, kur svečius sutikęs Žemaičių dailės muziejaus direktorius Alvidas Bakanauskas su darbuotojais papasakojo Seimo nariui apie rūmų istoriją, restauraciją, parodas, planus. Daug kalbėta apie tarptautinį M. Oginskio festivalį, kuris vyksta dvaro žirgyne, ir galimybes šį pastatą atnaujinti, kad būtų galima tęsti tiek festivalio renginius, tiek vykdyti naujas veiklas.

16 val. naujai atidarytos Plungės vaikų bibliotekos pastato palėpėje Seimo narys susitiko su visuomene, pasakojo apie nuveiktus darbus bei artimiausius planus, atsakė į žmonių klausimus. Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Skierienė aprodė svečiui naujas patalpas ir pakvietė įsiamžinti (tiesa, laikinai) ant bibliotekoje įrengtos rašymo kreida lentos. R. Karbauskis paskyrė Plungei visą dieną, tad vizitas buvo tikrai produktyvus ir turiningas.

 

Savivaldybės inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.