Plungėje kitais metais atsidarys bendradarbystės centras „Spiečius“

2020-11-24


Įgyvendinant Lietuvos ateities ekonomikos DNR planą, Lietuvos regionuose plečiamas VšĮ „Versli Lietuva“ vystomų bendradarbystės centrų „Spiečius“ tinklas. Savivaldybių atranka naujų „Spiečių“ plėtrai vyko nuo rugsėjo pabaigos iki lapkričio 3 d.

Plungės rajono savivaldybės administracija taip pat teikė paraišką dėl dalyvavimo atrankoje ir ją laimėjo. Planuojama, kad patalpų paruošimas bendradarbystės centrui „Spiečius“ prasidės jau šiais metais, o duris naujasis „Spiečius“ atvers ateinančių  metų pradžioje.

„Spiečius“ – tai sukurta netradicinio tipo verslo vystymosi erdvė, pritaikyta smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams. Čia pradedantieji verslininkai galės ne tik nemokamai gauti visiškai įrengtą darbo vietą, bet ir verslo konsultacijas, mentorių paslaugas. Be verslumo skatinimo ir plėtros paslaugų, tokių kaip konsultacijos, mentorystė, verslo įgūdžių ugdymas ir informaciniai renginiai, „Spiečiaus“ nariai turės galimybę dirbti komandoje su kitų sričių verslininkais, tarpusavyje dalintis patirtimi ir drauge kurti naujus verslus.

Plungės rajono savivaldybė įsipareigojo VšĮ „Versli Lietuva“ suteikti tinkamas patalpas „Spiečiaus“ įkūrimui, o nuo 2022 metų perimti ir „Spiečiaus“ išlaikymą bei savarankiškai organizuoti jo vykdomas veiklas. Gauti konsultacijas „Spiečiuje” bei dalyvauti įvairiuose mokymuose, informaciniuose renginiuose galės ne tik „Spiečiaus” nariai, bet ir visi norintys Plungės rajono verslininkai.

Kartu su Plunge naujų bendradarbystės centrų plėtra bus vykdoma reikalavimus atitikusiose savivaldybėse: Utenoje, Birštone, Rokiškyje, Ukmergėje ir Visagine.

Iki šiol „Spiečiai“ veikė Alytuje, Šiauliuose, Tauragėje, Panevėžyje, Klaipėdoje, Kėdainiuose ir Marijampolėje.

Daugiau informacijos apie bendradarbystės centrą „Spiečius“, jo naudą verslininkams, narystę – galite rasti adresu  > > >

Apie tolimesnę „Spiečiaus“ steigimo Plungės mieste eigą, naujų narių paieškas, būsimas konsultacijas ir mokymus,  informuosime. Sekite naujienas.

 

Savivaldybės informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.