Plungėje – gausybė iniciatyvų išskirtiniam Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui įprasminti

2018-02-19


 

Pasitinkant Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį ir švenčiant Vasario 16-ą,  Plungės kultūros centras organizavo daugybę renginių: didelio populiarumo sulaukusią popietę-diktanto rašymą; menines – pilietines akcijas „100 bilietų namo arba 100 laiškų iš gimtinės“ ir ,,Plungė senose nuotraukose“; šventinę eiseną; minėjimą; iškilmingą koncertą su Panevėžio miesto simfoniniu orkestru, soliste L. Česlauskaite bei Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistais E. Chrebtovu ir T. Pavilioniumi; visuotinį pasidainavimą, suvienijusį beveik 200 dainuojančių plungiškių kartu su grupe ,,2 Donatai“, M. Mickumi, grupės ,,Tabasco“ vokalistu G. Norvaišu; įspūdingą ugnies ir šokio šou ,,Inferno“, o visą renginių ciklą vainikavo įspūdingi visą Plungės miesto dangų nušvietę fejerverkai.

Tam, kad surengtumėme tiek daug renginių, pakiliai, linksmai bei profesionaliai pasveikintumėme savo šalį su išskirtine sukaktimi, prireikė daugybės, ne tik Kultūros centro darbuotojų, meno kolektyvų darbo, bet ir kitų žmonių bei organizacijų pastangų, kūrybiškumo, paaukoto laisvo laiko ir didžiulio pilietinio geranoriškumo.

Nuoširdžiai dėkojame visiems atlikėjams, partneriams, kariškiams, šauliams, Priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, policijos pareigūnams, saugos tarnybai ,,Argus“, miesto seniūnijai, miesto bendrojo ugdymo mokykloms, gimnazijai, lopšeliams  – darželiams, Trečiojo amžiaus universiteto dainoriams, tremtiniams ir politiniams kaliniams, merui A. Klišoniui, Seimo nariui J. Varkaliui, visiems, dalyvavusiems, iškėlusiems vėliavas, papuošusiems langus ir balkonus trispalvėmis ir visiems buvusiems kartu.

Didžiuojamės, kad visi renginiai, visos iniciatyvos sulaukė didelio plungiškių ir miesto svečių dėmesio, džiaugiamės, kad visi drauge Plungės mieste išskirtinai paminėjome Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, ir linkime neprarasti patriotiškumo jausmo, būti vieningais ir dar ne kartą apsilankant renginiuose švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.KC inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.