Plungėje – tarptautinė konferencija apie istorinius parkus, jų priežiūrą ir atnaujinimą

2018-09-26

 

 

Plungės rajono savivaldybė, palaikydama ir puoselėdama glaudžius kultūrinius ryšius su  Prancūzijos Respublikos ambasada Lietuvoje bei Prancūzų institutu, 2018 m. spalio 5 d. Plungėje organizuoja tarptautinę konferenciją „Istorinių parkų teisinis reglamentavimas, priežiūra ir atnaujinimas. Prancūzijos ir Lietuvos patirtis“.

Neabejojame, jog ne tik Plungei, bet ir daugeliui savivaldybių labai aktualūs parkų priežiūros bei atnaujinimo klausimai, parkų teisinis reglamentavimas. Todėl tikime, jog planuojama konferencija bus didelis reikalingos profesinės patirties šaltinis ir puiki proga padiskutuoti.

Maloniai kviečiame aktyviai dalyvauti būsimoje konferencijoje, pakviečiant kultūros paveldo, aplinkos apsaugos, nacionalinių ir regioninių parkų specialistus ir visus, kuriems aktuali ši tema.

Užsiregistruoti į konferenciją maloniai prašome iki rugsėjo 30 d. čia.

Jums pageidaujant, smulkesnę informaciją apie planuojamą konferenciją gali suteikti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Vida Saukalienė (tel. (8 448) 73 117, el. paštas vida.saukaliene@plunge.lt).

Atsisiųsti – konferencijos programa.

 

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.