Plungė – regiono magnetas!

2020-10-22


 

 

 

 

Vidaus reikalų ministerija šį rudenį pakvietė šalies gyventojus dalyvauti socialinėje akcijoje „Regiono magnetai“ ir išrinkti geriausius Lietuvos regionų infrastruktūros projektus.

Akivaizdu, kad Lietuvos regionai – gyvi, nes juose atsiranda naujų veiklos ir verslo galimybių. ES investicijų dėka čia įgyvendinami projektai, kurie atgaivina viešąsias erdves ir infrastruktūrą ir jie tampa to regiono magnetais – traukos centrais.

Savivaldybių rūpestis, kaip pritraukti įmones ir gyventojus į regionų miestus bei miestelius, kaip sutvarkyti miestų erdves, kad jos būtų tinkamos gyventi ir dirbti, apgalvoti, ko reikia, kad regioninis miestas taptų tarsi magnetu savo regione.

Spalio 22 dieną Vilniuje įvyko „Regiono magnetų“ nominantų pagerbimo ceremonija, buvo įvardyti daugiausiai gyventojų balsų per socialinę akciją surinkę Lietuvos miestuose įgyvendinami projektai.

Plungės rajono savivaldybė pagerbta Vidaus reikalų ministro padėkos raštu už reikšmingą indėlį į regioninę plėtrą, 2014-2020 metais sėkmingai įgyvendinant Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos finansuojamus infrastruktūros projektus.

Plungės rajono savivaldybės administracijos atstovai ant garbės pakylos buvo pakviesti du kartus: daugiausia piliečių balsų ir palaikymo, suskaičiavus socialinės akcijos rezultatus, mūsų regione sulaukė „Babrungo upės slėnio ir jo jungčių su Plungės miesto centru sutvarkymo projektas“, o ekspertų balsas teko projektui „Plungės miesto poilsio ir rekreacijos zonų sukūrimas prie Babrungo upės ir Gondingos hidroelektrinės tvenkinio“.

Kiekvienam Lietuvos regionui buvo skirta po du „Regionų magnetų“ apdovanojimus. Džiugu, kad abu Telšių regionui skirti apdovanojimai teko Plungei!

Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie įvardytų projektų įgyvendinimo. Pasak M. Kauno, jei nebūtų gerai atliktų darbų, tai nebūtų ir puikių Savivaldybės įvertinimų.

   

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf. 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.