Pirmasis tikslinės teritorijos Plungės mieste sutvarkymo projektas jau eina įpabaigą

2018-08-28

 

 

Nors pasirašyta sutartis baigsis tik kitų metų kovą, dar šį rudenį rangovai – UAB „LitCon“ ir UAB „Plungės lagūna“ – jau planuoja perduoti eksploatuoti Oginskio dvaro teritorijoje sukurtą aktyvaus poilsio ir pramogų zoną.

Po paskutinės Plungę užklupusios stipresnės liūties šiame objekte lankėsi ir baigiamus darbus įvertino Plungės meras Audrius Klišonis ir Savivaldybės administracijos Vietos ūkio skyriaus vedėjas Martynas Čiuželis.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inicijuotas projektas „Aktyvaus poilsio ir pramogų zonos sukūrimas Plungės m. M. Oginskio dvaro teritorijoje, prie autobusų stoties“ yra pirmasis tikslinės teritorijos sutvarkymo projektas. Projektas įgyvendinamas pagal Vidaus reikalų ministerijos administruojamą 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Miestų kompleksinė plėtra“. Projekto  vertė –  2405000,01 euro, didžioji šios sumos dalis – Europos Sąjungos fondų lėšos.

Projekto įgyvendinimo metu Plungės M. Oginskio dvaro sodybos teritorijoje ir jos prieigose vietoje buvusio stadiono baigiama sukurti aktyvaus laisvalaikio ir pramogų įvairaus amžiaus asmenims zona, įrengiant  ramaus poilsio erdves: vaikų žaidimo aikštelę, senjorų ramaus poilsio zoną, taip pat ir aktyvaus laisvalaikio erdvę, gimnastikos aikšteles su lauko treniruokliais, paplūdimio tinklinio aikštelę, pėsčiųjų-dviračių takus, automobilių stovėjimo aikštelę, informacinius stendus, suoliukus, apšvietimą ir vaizdo kameras. Šiuo metu baigiami estrados su patalpomis bendruomenės veikloms vykdyti rekonstravimo ir įrengimo darbai.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

   

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.