Perėjos prie mokyklų jau paženklintos

2018-08-31

 

 

Rugpjūčio 31 dieną Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas, Plungės miesto seniūnas Gintaras Domarkas ir „Lietuvos draudimo“ Vakarų regiono pardavimų plėtros vadovas Giedrius Radikas įvertino, kaip Plungės mieste pasiruošta rugsėjį vėl startuosiančiai akcijai „Apsaugok mane“.

Kartu su mokslo metų pradžia jau devynioliktą kartą visoje Lietuvoje, o taip pat ir Plungės rajono savivaldybėje, rengiama viena didžiausių saugaus eismo akcijų – „Apsaugok mane“. Jos iniciatorė – draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“.

Plungės miesto seniūnas G. Domarkas informavo, jog prie visų mieste esančių mokyklų perėjų geltonais dažais jau paryškintas ženklas „Apsaugok mane“. Pagal  sudarytą grafiką baltais dažais paryškinta ir keletas perėjų. Viena jų – Rietavo gatvėje, netoli Senamiesčio mokyklos. Taip pat mieste pažymėtos ir dvi naujos vietos, kuriose vairuotojai turi praleisti pėsčiuosius: Lentpjūvės gatvėje (netoli degalinės) bei Pramonės prospekte (netoli gaisrinės).

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Č. Kerpauskas ragina visus vairuoti atsakingai ir pasirūpinti moksleivių saugumu keliuose. Savo ruožtu seniūnas G. Domarkas palinkėjo, kad „Lietuvos draudimas“, visą rugsėjį visus Plungės rajono moksleivius apdraudęs asmens draudimu, nepatirtų jokių išlaidų, kurias įsipareigojo išmokėti, jei moksleivis, keliaudamas pėsčiomis ar dviračiu, nukentėtų eismo įvykyje.

„Lietuvos draudimo“ inicijuojama akcija „Apsaugok mane“ vyksta nuo 2000-ųjų ir yra tapusi rudens tradicija.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.