Per Verslo pusryčius – apie žiedines sankryžas ir sporto komplekso projektą

2018-09-05

 

 

 

Rugsėjo 5 dieną Savivaldybėje per Verslo pusryčius Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Tomas Jocys ir Vietos ūkio skyriaus vedėjas Martynas Čiuželis papasakojo susirinkusiesiems apie du Plungei ir plungiškiams labai svarbius projektus: nuo rugsėjo 17 dienos startuosiantį Telšių, Rietavo, Laisvės ir Minijos gatvių atkarpų rekonstrukcijos projektą bei po poros savaičių aptarti su visuomene teikiamą sporto komplekso (su baseinu) projektą.

Keturių gatvių rekonstrukcijos projektas bus pradėtas nuo mažos žiedinės sankryžos statybos Rietavo ir Laisvės gatvių sankirtoje. Būtent šioje vietoje pastaruoju metu įvyko daug skaudžių eismo įvykių.

T. Jocys informavo, kad numatyta Telšių gatvės  dalis bus rekonstruota per 3 etapus, Rietavo gatvės – taip pat per 3, Laisvės gatvės – per 2, Minijos – per 1 etapą.

Keturių gatvių rekonstrukcijos projektui atliktas saugaus eismo auditas. Plungiškiai turėtų žinoti, kad rekonstruojamų gatvių važiuojamoji dalis siaurės tiek, kad priešpriešiais galėtų saugiai prasilenkti du automobiliai. Nenumatyta, kad būtų galima palikti stovėti automobilius kelkraščiuose. Rekonstruojamose atkarpose bus įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai.

Taip jau sutapo, kad Rietavo gatvėje šį rudenį bus pradėtas įgyvendinti ir dar vienas projektas: ESO rangovai klos po žeme elektros linijos kabelį, taigi šios miesto dalies gyventojams teks apsišarvuoti kantrybe.

Viešas universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso projekto aptarimas Savivaldybėje numatytas rugsėjo 21 dieną, 17 valandą. Per Verslo pusryčius buvo trumpai pristatyta projektuotojų siūloma būsimo komplekso planinė struktūra. Sporto salė su baseinu užimtų 6200 kv. m ploto, statinys būtų 14,5 m aukščio, A+ energetinės klasės. Vienu metu baseinas galėtų priimti 60 lankytojų, o sporto salė talpintų 1500 žiūrovų. Komplekse būtų įrengtos turkiška, suomiška, rusiška pirtys, veiktų ledo kambarys.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.