Per pusmetįbaseiną statantys rangovai padarė dvigubai daugiau, nei buvo planuota

2020-12-09
 
 

 

 

 

 

 Metams baigiantis įvertinta, kiek darbų atlikta Mendeno gatvėje statomame sporto ir sveikatingumo komplekse.   

Šiemet, gegužės 13 dieną, Plungės rajono savivaldybė ir UAB „Brosta“ pasirašė Universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso Mendeno g. 1C Plungėje I etapo statybos darbų sutartį. Komplekso statyba pradėta nuo baseino korpuso statybos, apsisprendus statyti dviejų aukštų, su didžiule vitrina į pietinę pusę statinį, kuriame bus 4 takų (25 m ilgio) plaukimo baseinas, atitinkantis FINA reikalavimus, taip pat – vaikų pramogoms skirta zona, pirtys. Antrame aukšte numatytos techninės patalpos. Rūsyje – vieta baseino įrangai, inžinerinių tinklų įvadams.

Pasirašytos sutarties bendra priimta suma buvo 4 562 090 eurai ir 89 centai (su PVM). Sutarties terminas – 36 mėnesiai, darbus rangovas įsipareigojo atlikti per 24 mėnesius (galimos technologinės pertraukos žiemos metu).

Peržiūrėję techninį projektą rangovai ėmėsi rengti darbo projektą ir užsakovui – Plungės rajono savivaldybei – pateikė keletą praktiškų pasiūlymų, kuriuos UAB „Brosta“ komanda pristatė liepos 15 dieną.

Gruodžio 7 dieną šiame objekte lankėsi projekto vadovas, Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas kartu su Savivaldybės administracijos atsakingų specialistų komanda, susitiko su UAB „Brosta“ atstovais, aptarė ir įvertino per šiuos kalendorinius metus objekte atliktus darbus.
‎‎Nuo statybų pradžios buvo įrengta visa požeminė baseino dalis su lauko inžineriniais tinklais. Stojus gruodžiui jau pradėti pirmieji surenkamų gelžbetoninių konstrukcijų montavimo darbai. Tikimasi, kad po Naujųjų metų nekils trukdžių pradėti ir specialiųjų vidaus įrengimo ir technologinių darbų.

Primename, jog Vyriausybės 2020 m. kovo 18 d. nutarimu Nr. 243 „Dėl Valstybės investicijų 2020–2022 metų programoje numatytų valstybės kapitalo investicijų paskirstymo pagal asignavimų valdytojus ir investicijų projektus (investicijų projektų įgyvendinimo programas)“ šiam projektui buvo skirta 100 000 Eur. Gegužės 6 d. Vyriausybės nutarimu Nr. 458 „Dėl lėšų skyrimo“ investicijų projektui buvo skirta 1 487 000 Eur. Šios lėšos dar vadinamos valstybės vardu pasiskolintomis lėšomis ekonomikai skatinti. Per 2020 metus projektui įgyvendinti gauta 1 587 000 Eur.

Projekto vadovas M. Kaunas pažymėjo, kad statant baseiną jau atlikta darbų už 2,2 milijono eurų, dalis sumos darbams apmokėti buvo skirta iš Savivaldybės paimtos paskolos.

Savivaldybės administracijos direktorius išreiškė viltį, kad Vyriausybės sprendimai šiam objektui bus palankūs ir 2021 metais. UAB „Brosta“ atstovai patikino, jog gavusi nenutrūkstamą finansavimą bendrovė yra pajėgi baseiną pastatyti iki ateinančių metų Kalėdų.

   
   Plungės rajono savivaldybės administracijos inf. 

 

 


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.