Per Mero pusryčius kalbėta apie gegužę Plungėje prasidėsiančią tunelio statybą

2018-04-26

 

Tapo tradicija kartą per mėnesį Plungės rajono savivaldybėje rengti Mero pusryčius. Meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis ir Savivaldybės administracijos specialistai susitinka su rajono verslo atstovais ir aptaria svarbiausias aktualijas, atsako į pateiktus klausimus.

Per balandžio 25 dieną vykusius Mero pusryčius Savivaldybės administracijos Vietos ūkio skyriaus vedėjas Martynas Čiuželis informavo, kad gegužę Plungės mieste prasidės tunelio po geležinkeliu (Dariaus ir Girėno g.) kasimo darbai, todėl šioje miesto dalyje iš esmės keisis pėsčiųjų, dviratininkų ir motorinių transporto priemonių eismo schema. Plungės miesto gyventojų primygtinai prašoma nevaikščioti po šią statybvietę ir neleisti aptvertoje zonoje žaisti vaikams.

Susitikimo metu kalbėta, jog dėl tunelio statybos eismo srautai Stoties ir Lentpjūvės gatvėmis padidės kelis kartus, todėl skubama iki tunelio kasimo pradžios užlopyti minėtų gatvių asfalto duobes. 

Mero pusryčiuose dalyvavęs Plungės miesto seniūnas Gintaras Domarkas informavo, jog šiemet nori atnaujinti varganą Salantų gatvės apšvietimą, sutvarkyti šaligatvį. Seniūnas informavo, kad jo prioritetas – įrengti apšvietimo sistemą ir perkloti šaligatvius Birutės gatvėje. Šie darbai bus pradėti po to, kai ESO Birutės gatvėje perklos elektros kabelius.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.