Penktadienįįdarbą žingsniavome kartu

2019-09-20

Plungės rajono savivaldybės administracijos darbuotojai prisijungė prie Europos judumo savaitės renginių ir rugsėjo 20 dieną, vykdami ryte į darbą,  nusprendė apsieiti be automobilių, pritardami šių metų judumo savaitės šūkiui „Žingsniuokime kartu“.

Savivaldybės administracijos darbuotojai iš miesto gatvių ir gatvelių tradiciškai suėjo į Senamiesčio aikštę ir kartu nužingsniavo į darbą.

Džiugu, kad ir kiti plungiškiai nusprendė prisijungti prie iniciatyvos ir penktadienį planuoja apsieiti be automobilio. Rytmetinių automobilių spūsčių sankryžose rugsėjo 20 dieną mieste neužfiksuota. Pasitaikė geras, nelietingas oras, todėl dauguma gyventojų į darbą ėjo pėsčiomis, kai kas važiavo dviračiais. Savivaldybės administracijos direktoriaus nurodymu visą dieną miesto ir priemiesčio autobusai Plungėje keleivius veža nemokamai!

Judumo savaitės renginiai visiems yra tarsi priminimas gyventi judriau, sveikiau, labiau tausoti savo gyvenamą aplinką, gamtą. Tačiau žingsniuoti kartu ar po vieną galima ne tik akcijos dieną, tai galima kartoti ir keletą dienų per savaitę, jei tik žmonės apsispręstų dažniau keliauti po Plungės miestą be automobilio.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.