Pasveikino šimtametę

2019-12-12

 

Gruodžio 11 dieną šimtas metų sukako šiuo metu Babrungo seniūnijoje pas dukterėčią gyvenančiai Justinai Raudoniutei. Garbingo jubiliejaus sulaukusią sukaktuvininkę sveikino ne vien tik jos artimieji – pasveikinti  ilgaamžės atvyko Plungės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Asta Beierle Eigirdienė, mero patarėjas Žydrūnas Purauskis, Socialinės paramos skyriaus vedėja Genovaitė Vasylienė ir Babrungo seniūnė Rūta Jonušienė.

Į Babrungo seniūniją pas dukterėčią Jeruslavą J. Raudoniutė persikėlė gyventi 2015 metais. Iki tol sveikata nesiskundė ir gyveno savarankiškai Plungės mieste, Vytauto gatvėje, ilgus metus dirbo „Linų audinių“ fabrike.

Nors J. Raudoniutė nebuvo ištekėjusi ir savo vaikų neturi, rūpinosi ir padėjo savo artimiausiems šeimos nariams, jų vaikams. Nenuostabu, kad jubiliejaus proga sukaktuvininkę sveikino visas pulkas ją mylinčių žmonių!

Kaip ir dera, garbingo jubiliejaus proga sukaktuvininkė buvo perjuosta tautine juosta. Susirinkusieji linkėjo jai stiprios sveikatos ir įžengus į antrąjį gyvenimo šimtmetį.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Sauliaus Narkaus (laikraštis „Plungė“) nuotraukos

 Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.