Paskirstytos Kultūros rėmimo programos lėšos 2018 metų kultūros projektams iš dalies finansuoti

2018-02-27

2018 m. vasario 26 d. į vyko Plungės rajono savivaldybės Kultūros rėmimo programos lėšų skirstymo komisijos posėdis, vadovaujamas Savivaldybės mero patarėjo Gintauto Vaitkevičiaus.

Posėdžio metu buvo svarstomos Savivaldybei pateiktos kultūros projektų paraiškos, kurių šiemet sulaukta net 120, o lėšų poreikis projektams  į gyvendinti siekė daugiau nei 183 tūkstančių eurų. Atsižvelgiant į tai, jog 2018 m. Savivaldybės biudžete kultūros projektų rėmimui numatyta 35 500 eurų, nuspręsta dalinį finansavimą skirti 86-iems kultūros tęstiniams ir tarptautiniams projektams bei Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtų iniciatyvų į gyvendinimui.

Džiaugiamės, kad Plungės miesto ir rajono kultūros į staigos kaskart į gyvendina vis daugiau kultūrinių ir edukacinių projektų, praturtinančių gyventojų gyvenimą, didinančių užimtumą ir skatinančių tarpusavio ryšių stiprinimą.

PRIDEDAMA. Plungės rajono savivaldybės kultūros rėmimo programos lėšų skirstymo komisijos 2018 m. vasario 26 d. posėdžio protokolo Nr. TK-7 išrašas, 4 lapai. (Rasite paspaudę čia.)

 

Plungės rajono savivaldybės informacija.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.