Pasiskiepijusiems senjorams – kvietimai įzoologijos ir akmenų muziejus

2021-04-19

 

Balandžio 14 – gegužės 1 dienomis nuo COVID-19 viruso pasiskiepiję Skuodo, Mažeikių, Kretingos, Plungės rajonų gyventojai dovanų gaus kvietimus nemokamai apsilankyti Respublikiniame Vaclovo Into akmenų muziejuje. Pasiskiepiję Kauno miesto ir rajono senjorai dovanų gaus kvietimus apsilankyti Lietuvos zoologijos sode arba Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Klaipėdos ir Šilutės rajonų pasiskiepiję senjorai galės nemokamai lankytis Tado Ivanausko ornitologijos stotyje.

„Neabejojame, kad skiepijimasis yra svarbus procesas visuomenės saugumui užtikrinti. Norime paraginti senjorus tai padaryti ir greičiau grįžti į įprastą gyvenimą be suvaržymų. Manome, kad pasiskiepijusiems, savo fizine sveikata pasirūpinusiems senjorams ne mažiau svarbu pagerinti ir emocinę sveikatą“, – apie pasiūlymo teikiamą naudą kalbėjo visų trijų įstaigų direktoriai.

Kvietimus, kur nori nemokamai apsilankyti, pasiskiepiję senjorai galės išsirinkti pirmojo skiepo metu skiepijimosi įstaigose. Kvietimai Skuodo, Mažeikių, Kretingos, Plungės, Šilutės ir Klaipėdos rajonuose nuo balandžio 14 d. iki gegužės 1 d., Kaune ir Kauno r. kvietimai bus dalinami nuo balandžio 13 dienos iki gegužės 1 dienos.

 

LR aplinkos ministerija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.