Pasirašyta sutartis dėl sporto ir sveikatingumo komplekso projektavimo

2018-08-14

 

Rugpjūčio 14 dieną Savivaldybėje Administracijos direktoriaus pavaduotojas, pavaduojantis Administracijos direktorių, Česlovas Kerpauskas ir jungtinės veiklos pagrindu susivienijusios ūkio subjektų grupės, kurią sudaro UAB „Projektų rengimo centras“ ir UAB „TAEM Architektai“, atstovaujamos atsakingojo partnerio UAB „Projektų rengimo centras“ direktoriaus Mindaugo Čepulio, pasirašė universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso (Mendeno g. 1C) techninio projekto parengimo ir vykdymo priežiūros paslaugų sutartį.

Bendras šio sutarties galiojimo laikotarpis – 36 mėnesiai. Techniniam projektui parengti numatyta 15 savaičių. Per šį laikotarpį Savivaldybės specialistai turės susipažinti ir pritarti projekto sprendiniams, prieš tai gavus teigiamą projekto ekspertizės išvadą. Projektuotojai savo siūlomus sprendinius turės suderinti su visomis institucijomis, gauti statybą leidžiantį dokumentą.

Sutartimi numatyta, jog projekto vykdymo priežiūros paslauga bus teikiama per visą universalaus sporto ir sveikatingumo komplekso Mendeno gatvėje statybos darbų trukmę, kol statinys bus pripažintas tinkamu naudoti.

Bendra sutarties kaina – 156 090 eurų.

Preliminariai bus projektuojamas 2 aukštų, apie 5 500 kv. metrų ploto (neskaitant baseino techninių patalpų rūsyje) statinys su vandentiekio ir nuotekų šalinimo, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, elektrotechnikos, elektroninių ryšių (telekomunikacijų), apsauginės signalizacijos, gaisrinės signalizacijos, gaisrinės saugos, procesų valdymo ir automatizacijos sistemomis.

Užsakovas pageidauja, kad universalios sporto salės patalpa  būtų pritaikyta rengti rankinio, krepšinio, kitų sporto šakų varžybas bei kitus sporto ir sveikatingumo renginius, vykdyti treniruotes. Ši  zona turi turėti galimybę atsiskirti į 3 dalis specialiomis užuolaidomis, kiekvienai zonai numatyti nuleidžiamus krepšinio lankus.  Arenoje turi būti įrengta visa reikalinga elektroninė įranga, atitinkanti FIBA taisyklėse nacionaliniams aukščiausio lygio čempionatams keliamus reikalavimus.

Sporto salės zonoje turi būti įrengtos individualios sėdimos vietos žiūrovams, suskirstytos į sektorius. Dalis vietų turi būti pritaikytos žiūrovams su negalia. Sporto salėje turi būti švieslentė, įgarsinimo bei apšvietimo įranga.

Šalia pagrindinės salės turi būti suprojektuota ne mažiau kaip 50 kv. m treniruoklių salė. Taip pat numatytos 4 atskiros persirengimo patalpos su sanitariniais mazgais žaidėjams, teisėjų, pirmosios medicininės pagalbos patalpos ir patalpos inventoriui, kabinetas direktoriui ir administracinės patalpos būsimiems komplekso darbuotojams.

Prašoma suprojektuoti 4 takelių (25 metrų ilgio) plaukimo baseiną su  numatyta vieta sūkurinei voniai ir baseinu mažyliams. Baseinui skirtų patalpų plotis – apie 1000 kv. m.

Prie baseino turėtų būti ne tik persirengimo kambariai, bet ir 3 skirtingų tipų pirčių patalpos. Kiekviena pirtis talpins apie 10 žmonių.

Projektuotojų užduotis – numatyti ir kompleksinį visos teritorijos sutvarkymą. Priešais pagrindinį įėjimą bus reprezentacinė erdvė, aikštė su laukimo (suoliukų, šviestuvų, šiukšliadėžių, dekoratyvinių medžių) zona.

Projektiniuose sprendiniuose prašoma išnaudoti esamą susisiekimo ir inžinerinę infrastruktūrą: kelius ir privažiavimus, inžinerinius tinklus, ir suprojektuoti dvi parkavimo aikšteles (apie 120 parkavimo vietų lankytojams, 2 vietas autobusams ir 10 vietų aikštelę administracijai, 4 autobusų vietas varžybų dalyviams).

UAB „Projektų rengimo centras“ direktorius M. Čepulis pažymėjo, kad po sutarties pasirašymo seks ir kita – visuomenės informavimo – procedūra: vyks susirinkimas, kuriame dalyvauti  ir susipažinti su projektuotojų pasiūlymais, teikti savo pasiūlymus galės visi norintieji.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Č. Kerpauskas pastebėjo, kad ši sutartis – neeilinė, nes savivaldybės gyventojai universalaus sporto centro su baseinu nori jau daug metų. Gerą komplekso projektą Č. Kerpauskas prilygino gerai atliktiems namų darbams. Turint tokį projektą seks kita ne mažiau svarbi užduotis – ieškoti finansavimo šaltinio objekto statybai.


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.